Čarodějáles zve na pálení čarodějnic

Brno, 26. dubna 2011 - Obzvláště vypečený festival Čarodějáles ve čtvrtek 28. dubna  už počtvrté přivítá své příznivce v přírodním areálu brněnského koupaliště Riviéra na břehu řeky Svratky.  Jako partner akce se stejně jako v předchozích ročnících představí pivovar Starobrno.

carodejales

„Loni se na festivalu vypilo 143 hektolitrů piva. Na kamennou zásobu jedenáctistupňového Media i nealkoholického piva Fríí se návštěvníci mohou pochopitelně těšit i letos, pivo budeme točit ze 44 kohoutů,“ uvedla Silvie Jacquesová, která má za pivovar organizaci akce na starosti. K tradičně pestré nabídce občerstvení s jídlem a nápoji všeho druhu včetně cocktail barů a čajovny dále letos přibude i stan s internetovou kavárnou.

V roce 2010 festival Čarodějáles navštívilo přes osm tisíc návštěvníků. Tradiční termín 30. dubna, kdy se „pálí čarodějnice“ a vítá tak jaro, letos museli organizátoři přesunout na čtvrtek 28. dubna. Přesto doufají, že náhradní termín návštěvníky neodradí.

Pořadatelé připravili „pestrobarevný, mírně mezinárodní program z čerstvých, energetických kapel a hudebních hvězd“, který poběží na třech pódiích. Už po druhé hodině odpoledne festival zahájí kapely, které zvítězily ve dvou soutěžích: MUSICSTAR Starobrněnské večerní školy a Metrem na Čarodějáles.

V programu se návštěvníci mohou těšit na vystoupení kapel Totální nasazení, Cocotte minute, Rybičky 48, Visací zámek, koncert Tomáše Kluse, Charlieho Straighta a amerických hostů Boyce avenue. Hlavní koncert bude patřit kapele Kryštof. Po půlnoci přijde na řadu půlnoční big show big bandu B SIDE BAND s Vojtou Dykem, na závěr vystoupí Xavier Baumaxa. Hrát se bude dlouho přes půlnoc.

Dnem i nocí budou jednotlivé stage provázet moderátoři Miloš Knor, Martin Kudlička a Petr Zakopal. Na festivalu Čarodějáles samozřejmě nebude chybět vyhlášení nejúžasnějších čarodějek a čarodějů.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...