Tesco spouští on-line nakupování potravin pro Brno a okolí

Brno, 29. dubna 2013 – Více než 650 tisíc obyvatel Brna a přilehlého okolí bude mít od 2. května možnost využívat službu společnosti Tesco Potraviny on-line. Zákazníci budou moci přes e-shop řetězce vybírat sedm dní v týdnu ze sortimentu 20 tisíc druhů zboží, zejména potravin a drogerie.

eshopping

„Na území Brna budeme službu provozovat z obchodů Tesco v obchodním centru Futurum na Vídeňské ulici a z Nákupního centra Královo pole," říká Jan Koutný, manažer společnosti Tesco zodpovědný za službu Potraviny on-line. Zboží objednané zákazníky online na www.itesco.cz pochází přímo z obchodů Tesco. Zákazníci zde najdou vedle sortimentu zboží i akční nabídky a seznam lokalit, kde je služba dostupná.

„Nakupování potravin přes internet bude v České republice dostupné již pro 2,8 milionů obyvatel. Věříme, že stejně jako v Praze a okolí získáme již v prvních měsících důvěru brněnských zákazníků, kteří s námi budou nakupovat pravidelně," dodává Jan Koutný. Dostupná bude také Aplikace Potraviny on-line, a to skrze Google Play pro mobilní zařízení s informačním systémem Android a skrze AppStore pro mobilní zařízení Apple.

dodavka tescoNabídku potravin a drogerie doplní zboží pro děti, potřeby do domácnosti nebo kanceláře či domácí mazlíčky. V Brně bude ze začátku rozvážet šest dodávek a jejich počet poté bude přizpůsoben poptávce v brněnském regionu. Společnost Tesco tak díky této službě vytvoří přibližně 50 nových pracovních míst.

Tesco jako první maloobchodní řetězec v ČR představilo službu Potraviny on-line v lednu roku 2012 ve dvou obchodech v Praze. Za první rok fungování získala služba přízeň více než 60 tisíc registrovaných uživatelů, kteří ji pravidelně využívají. Téhož roku Tesco rozšířilo službu na Kladensko, Mladoboleslavsko a na jaře 2013 také na Kolínsko. Největší expanzí letošního roku je právě oblast Brna a jeho okolí.

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF