Žabka otevřela v Brně již sedmou prodejnu

Brno, 15. ledna 2021 – Nová prodejna Žabka otevřela v obchodním areálu Slatina na okraji Brna. Obchod sídlící na adrese Tuřanka 115 pomůže zvýšit obslužnost lidí, kteří zde pracují. Nabídne pohodlné a moderní nakupování s otevírací dobou po-pá od 6 do 19 hodin. Jedná se již o sedmý obchod Žabka v Brně.

zabka brno slatina prodejna

Brněnský region je po Praze hlavní místem expanze obchodní sítě Žabka. Moderní obchody s širokým sortimentem potravin a službami finančního servisu získávají na stále větší oblibě. Platí to i pro nově otevřený brněnský obchod v areálu Slatina. Na prodejní ploše 126m2 zákazníci pořídí čerstvé potraviny, ale i bohatou nabídku služeb finančního servisu, jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů. Vedení nového obchod má starosti pan Dvořáček, který aktuálně povede již dvě prodejny v Brně.

„Brno hraje v našich expanzních plánem klíčovou roli. Těší nás, že se nám v krátké době podařilo otevřít další nový obchod. Určitě bychom ale uvítali větší nabídku vhodných prostor. Za doporučení pak nabízíme odměnu 30 000 korun,“ říká Radim Lunda, generální manažer obchodní sítě Žabka a dodává: „Velkou výhodou našich obchodů je jejich variabilita a dokáží se přizpůsobit různým tvarům objektů. Standardní velikost prodejny Žabka se pohybuje od 90 do 110 m2, což je i ideální rozměr pro rozmístění veškerého zboží, které zákazník potřebuje k denní spotřebě.“


Související články: