IRS Jobs

Na Špilberku udělají z vašeho dítěte mušketýra během chvilky

Brno, 17. srpna 2012 - Co to byla třicetiletá válka, kdo byl mušketýr, pikenýr nebo arkebuzír a jak se těmto vojákům žilo? Pokud hledáte zajímavý program pro děti na sobotní odpoledne, pak právě tyto otázky vám zodpoví na brněnském Špilberku v programovém bloku “MUŠKETÝRSKÁ TRILOGIE“! Na rozdíl od hodin dějepisu se zde totiž mnohé zajímavosti z historie mohou vaše děti naučit zábavnou formou. 

Vždyť nejen zbraní museli umět vládnout, ale také jiné dovednosti či hru v kuželky. A tak ti, kteří podniknou výlet do historie, budou mít možnost vyzkoušet si jak ovládání kordu, kopí, kuše či střelbu z děla, tak musí, jako správní kavalíři, dokázat i složit poklonu dámě. Děvčata pak, jako správné markytánky, uvaří na ohništi dobrou polévku, kterou nabídnou vojákům i divákům. A tomu všemu budou asistovat dobově odění vojáci a dámy, kteří budou dbát na spravedlivé provedení výkonů.

Ti nejlepší pak obléknou kostýmy a zbroj a zúčastní se před zraky rodičů a svých kamarádů tažení proti Švédům, obléhajícím Brno a Špilberk.

Vstupné na představení je 50,- Kč. Začátek v 16.30 hodin, více informací poskytne Radim Dufek, 542 123 648, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

(red)


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN