Městské divadlo připravilo Dětský den se Sněhurkou

Brno, 22. května 2012 – Příležitost potkat spanilou Sněhurku i sedm trpaslíků budou mít v sobotu 26. května návštěvníci dvorany Městského divadla Brno. V rámci Dětského dne se Sněhurkou zde děti i jejich doprovod čeká bohatý program, zahrnující soutěžní hry o ceny, vystoupení dětské taneční skupiny Efekt dance Brno či zábavné taneční a pěvecké výstupy herců. O akci informovala mluvčí divadla Lenka Pazorková.

snehurka

V rámci akce začínající v 13.00 hodin samozřejmě nebude chybět spanilá Sněhurka, které se snad s pomocí jejích trpaslíků podaří uniknout nástrahám zlé čarodějnice. Během odpoledne plných her a legrace se děti budou moci posilnit připraveným ovocem, nápoji, sladkým pečivem či zmrzlinou, to vše zdarma. Průběh akce zajišťuje divadlo ve spolupráci se společností Brixton-gastro, s.r.o.

foto: archiv pořadatelů


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF

Kulturní akce v Brně

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    
Nejbližší akce

Žádné události