Templáři přichází na trh s novou kolekcí „diamantových“ vín

Brno/Čejkovice, 12. března 2014 - Templářské sklepy Čejkovice představily na konci února inovativní kolekci vín pro rok 2014. Luxusní řada vín Diamond Collection rozšiřuje nabídku tradiční moravské značky vín a vychází vstříc zejména náročným milovníkům vína.

diamant

„Absolutní novinkou v začátku roku 2014 je luxusní řada vín Diamond Collection. Vína v elegantních lahvích z černého skla každého zaujmou svým provedením, kdy je luxusní etiketa zdobena navíc realistickými křišťálovými „diamanty“ z jablonecké Preciosy,“ uvedl Lukáš Lukáš, obchodní ředitel Templářských sklepů Čejkovice.

templarske sklepy cejkovice diamond collectionOjedinělá řada vín Diamond Collection reaguje podle výrobce na rostoucí zájem českého trhu po kvalitních vínech. Na co se mají zákazníci těšit, shrnuje enolog Jakub Šamšula: „Nová prémiová kolekce obsahuje vína s přívlastkem pozdní sběr či výběr z hroznů, která pocházejí z vinic v okolí Mikulova a Čejkovic. Jsou to vína hutná a plná, s pronikavou ovocnou chutí.“

Zákazníci budou mít možnost vybrat si z bohatých a harmonických chutí a mohou těšit třeba na jiskřivý a svěží Sauvignon, příjemně minerální Ryzlink vlašský či nasládlý Tramín.

Proč se snaží být Templářské sklepy neustále lídrem v nabídce tuzemských značek vín, objasňuje obchodní ředitel Lukáš Lukáš:

„Za posledních deset let se český zákazník výrazně zorientoval v nabídkách domácích i zahraničních značek vín. Díky tomu je stále náročnější a preferuje vína, která drží vysokou kvalitu surovin a vyhovují mu i jeho chutí. Naše nová řada Diamont Collection splňuje nejen veškeré nároky na kvalitu sklizně a zpracování hroznů, ale zejména reaguje na preference zákazníků kupovat jedinečnou značku, jejíž konzumace je opravdovým zážitkem,“ dodává obchodní ředitel Lukáš.

Vína z nové řady Diamond Collection lze zakoupit v prodejnách řetězců Makro a Globus a vbrzku i v ostatních maloobchodních a dárkových prodejnách.

(red), foto: archiv


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...