Marketérem roku 2012 členských výrobních družstev je Pavel Pastorek z Templářů

Brno, 10. července 2013 - V osmém ročníku soutěže Marketér roku, který vyhlašuje Česká marketingová společnost, uspěl v sekci členských výrobních družstev Pavel Pastorek, ředitel Templářských sklepů Čejkovice, vinařské družstvo. Za úspěšné budování konkurenční schopnosti firmy důsledným uplatněním marketingu si za rok 2012 odnesl cenu v podobě křišťálového Malého delfína.

pavel-pastorek-marketer-roku-modry-delfin

Soutěž o titul Marketér roku 2012 vyhlásila Česká marketingová společnost při příležitosti Dne marketingu, který uspořádal regionální klub ČMS ve Zlíně dne 31. října 2012. Finále soutěže a vyhlášení výsledků pak proběhlo 23. května v Divadelním sále pražského Klubu Lávka. Záštitu nad soutěží, jejímž cílem je každoroční volba osobností úspěšně se podílejících na kvalitním rozvoji vlastní firmy či instituce, i na rozvoji marketingu všeobecně, převzala opět osobnost světového marketingu prof. Philip Kotler.

Prezidentka ČMS, doc. Jitka Vysekalová mimo jiné zdůraznila, že „je důležité přispět k rozvoji marketingu v Česku. Neméně důležité je popularizovat výrazné osobnosti oboru, vyzdvihnout jejich odborný přínos, seznámit veřejnost s marketingovými pracovníky, kteří v různých teoretických i praktických oblastech přispívají k úspěšnému vývoji společnosti“.

Pro vítěze soutěže byly letos připraveny sošky křišťálových delfínů z českého skla s hlavním Velkým modrým delfínem v novém designu z ateliéru uměleckého skláře Vladimíra Zubričana.

Hodnotitelská komise udělila jednu z hlavních cen - sošku Malého delfína - Pavlu Pastorkovi, řediteli Templářských sklepů Čejkovice za úspěšné budování konkurenční schopnosti firmy důsledným uplatněním marketingu. Pastorek k tomu dodává: „Ocenění není přiznání zásluhy pouze jednotlivci, ale je odměnou celému kolektivu mých spolupracovníků, v jejichž čele mám tu čest stát, a kteří se svými nápady a prací soustavně podílí na provádění zásad marketingu v praxi.“

Nejvyšší ocenění, Velkého delfína, si odnesl Ing. Radim Jančura ze společnosti Student Agency.

(red)


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN