Tipy na výlet za vínem o víkendu 8. – 9. prosince

Valtice, 7. prosince 2012 – Vyrazit za posledními vinařskými zážitky roku 2012 můžete o tomto víkendu 8. a 9. prosince. Pro návštěvníky otevřou své sklepy ve Valticích, v Brně, Týnci nebo Klentnici. O dobré jídlo a víno nebude nouze a kdo bude chtít, může si z výletu odvést lahve pro radost svou či svých přátel.

vesnice_vino

Adventní víkend ve Valtickém Podzemí, 7. - 9. prosince, Valtice

Štědré adventní svařáky Sklepiérů Valtického Podzemí a Minoritské punče dle originálních receptů, předvánoční rozjímání v unikátním labyrintu zrekonstruovaných historických vinných sklepů.

Vánoční festival otevřených sklepů, 8. - 9. prosince, Brno

Brno, město vína a vstupní brána do vinařské oblasti Morava, představí nejlepší vinaře z celé Moravy ve svých nejkrásnějších sklepních prostorech.

Ochutnávka mladých vín a zabijačkové speciality, 8. prosince, Týnec (okr. Břeclav)

Na akci je možné navštívit sklepy, ochutnat mladá vína a zabijačkové speciality. Sklepy budou otevřeny od 9 do 18 hodin. Cena ochutnávky je 200,- Kč (volná degustace, pohárek).

Pátá Mikulášská výstava mladých vín v Klentnici, 8. prosince

Klentničtí vinaři připravili V. výstavu mladých vín z Podpálaví v Klentnici. K tanci a poslechu zahraje cimbálová muzika Píšťalenka. Začátek je v 16 hodin. Občerstvení zajištěno. Vstupné 150 Kč zahrnuje sklenici, katalog a volnou degustaci.

Zdroj: Vína z Moravy, Vína z Čech


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...