Vyhrajte vstupenky na festival šampaňského!

Brno, 30. října 2012 – Prestižní festival šampaňských vín Grand Jour de Champagne míří do Brna a vy můžete být při tom! Zpravodajský portál iBrno.cz pro vás připravil soutěž o tři vstupenky na degustaci pravých „champagne" Grand Champagne Exhibition, která se uskuteční 10. listopadu v brněnském Hotelu Grandezza. Chcete ochutnat více jak 30 šampaňských z 18 champagne domů? Stačí správně odpovědět na následující soutěžní otázku.

champagne

SOUTĚŽ UKONČENA

Soutěž:

Kolikátý ročník festivalu šampaňského Grand Jour de Champagne se letos koná?

  1. šestý
  2. pátý
  3. sedmý

Vylosováni budou tři výherci, z nichž každý získá jednu vstupenku na Grand Champagne Exhibition, která se uskuteční 10. listopadu v brněnském Hotelu Grandezza od 13.00 – 18.00. Správné odpovědi zasílejte do úterý 6. listopadu 2012 na adresu redakce nebo na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu zprávy prosím uveďte "champagne". Výherci budou kontaktováni redakcí.
 

Grand Champagne Exhibition je jedinečnou příležitostí ochutnat více než 30 champagne z 18 champagne domů. Tématem letošní degustace bude blanc de blancs. Kromě „základních" champagne tak budou domy prezentovat i vína z odrůdy chardonnay. Vedle tradičních účastníků z řad champagne domů, jako je např. Mailly Grand Cru, Louis Roederer, Salon, Henri Giraud, Delamotte, Alfred Gratien, De Venoge, Les Mesnil či Piper Heidsieck, se zde v letošním roce objeví i několik nováčků, například Charles Heidsieck, Fleury nebo Diebolt Vallois.

Organizátorem Grand Jour de Champagne je House Champagne Group. Festival se letos koná již pošesté, přičemž jeho hlavní program se koná v Praze od 8. do 10. listopadu. Záštitu nad Grand Jour de Champagne převzalo město Brno. Více informací o festivalu najdete na stránkách www.champagne-grandjour.cz.

(red), ilustrační foto: archiv pořadatelů


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...