Vyhrajte vstupenky na festival šampaňského!

Brno, 30. října 2012 – Prestižní festival šampaňských vín Grand Jour de Champagne míří do Brna a vy můžete být při tom! Zpravodajský portál iBrno.cz pro vás připravil soutěž o tři vstupenky na degustaci pravých „champagne" Grand Champagne Exhibition, která se uskuteční 10. listopadu v brněnském Hotelu Grandezza. Chcete ochutnat více jak 30 šampaňských z 18 champagne domů? Stačí správně odpovědět na následující soutěžní otázku.

champagne

SOUTĚŽ UKONČENA

Soutěž:

Kolikátý ročník festivalu šampaňského Grand Jour de Champagne se letos koná?

  1. šestý
  2. pátý
  3. sedmý

Vylosováni budou tři výherci, z nichž každý získá jednu vstupenku na Grand Champagne Exhibition, která se uskuteční 10. listopadu v brněnském Hotelu Grandezza od 13.00 – 18.00. Správné odpovědi zasílejte do úterý 6. listopadu 2012 na adresu redakce nebo na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu zprávy prosím uveďte "champagne". Výherci budou kontaktováni redakcí.
 

Grand Champagne Exhibition je jedinečnou příležitostí ochutnat více než 30 champagne z 18 champagne domů. Tématem letošní degustace bude blanc de blancs. Kromě „základních" champagne tak budou domy prezentovat i vína z odrůdy chardonnay. Vedle tradičních účastníků z řad champagne domů, jako je např. Mailly Grand Cru, Louis Roederer, Salon, Henri Giraud, Delamotte, Alfred Gratien, De Venoge, Les Mesnil či Piper Heidsieck, se zde v letošním roce objeví i několik nováčků, například Charles Heidsieck, Fleury nebo Diebolt Vallois.

Organizátorem Grand Jour de Champagne je House Champagne Group. Festival se letos koná již pošesté, přičemž jeho hlavní program se koná v Praze od 8. do 10. listopadu. Záštitu nad Grand Jour de Champagne převzalo město Brno. Více informací o festivalu najdete na stránkách www.champagne-grandjour.cz.

(red), ilustrační foto: archiv pořadatelů


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...