Hrad Veveří připravil pro velké i malé návštěvníky program plný vína

Brno, 27. dubna 2012 – Možnost ochutnat kvalitní vína v jedinečném prostředí Státního hradu Veveří budou mít návštěvníci v sobotu 28. dubna. Uskuteční se zde totiž odpoledne plné vína, moravského jídla a zábavy. Organizátoři pro návštěvníky připravili degustaci v nově zpřístupněném sále tzv. Anglického traktu, kterou doplní široká nabídka vín v celém areálu, dětské hry a soutěže s vinařskou tématikou i další kulturní program. Akce se uskuteční od 10.00 do 18.00 hodin a organizátoři o ní informují na oficiálních stránkách Hradu Veveří.

veveri

V ceně ochutnávky více jak 300 vzorků je mimo skleničky, občerstvení a katalogu také lodní lístek pro cestu z Přístaviště Bystrc na Hrad Veveří a zpět. Několik desítek vzorků vín budou moci návštěvníci ochutnat i v rámci běžné návštěvy areálu, pro děti a jejich rodiče organizátoři přichystali několik her a soutěží s vinnou a vinařskou tématikou. Anglický sál má omezenou kapacitu, zájemci si proto musí dopředu rezervovat vstupenky.

foto: Státní hrad Veveří, archiv SHV


Související články:

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.