PR

Stěhování vil a rezidencí si bere na starost osobně majitel stěhovací firmy.

Stěhování nejen v Brně je pro mnoho lidí velmi stresující záležitostí. Často se jedná o několikadenní až týdenní záležitost. Zvláště, když se jedná o stěhování věcí, které jsou cenné a křehké. Sám na to člověk nestačí a pustit si do rezidence nebo do vily v Brně někoho cizího se mu také nechce. Proto je důležité najít stěhovací firmu, která má opravdu zkušenosti a poskytuje vysoce kvalitní služby. Nejlépe, aby rezi­den­ční stěhování zajistil osobně sám majitel stěhovací firmy. Je to vůbec možné?

 

Astrovíkend v Lužánkách

Tradiční zážitkové setkání za účasti známých osobností ve svém oboru, s pestrým programem 22. a 23. října 2022. Těšit se můžete na poradny alternativní medicíny, výklady karet a snů, měření aury, feng-shui, automatickou kresbu, čtení z ruky a mnoho dalšího. Součástí festivalu jsou meditace, workshopy, očistné rituály a zajímavé přednášky. Prezentace rukodělné dovednosti – hand made.

 

Webové stránky na míru od profesionálů z agentury ImperialMedia

Webové stránky jsou alfou i omegou pro úspěšné podnikání. ImperialMedia nabízí originální řešení webových stránek pro Vaši firmu. Tvoří web na míru podle přání každého klienta. Zajistí funkční a uživatelsky přívětivé webové stránky, kam se budou zákazníci znovu a rádi vracet. Proto neztrácejte čas a neváhejte si domluvit schůzku a vše probrat osobně.

   

Letní shakespearovské slavnosti v Brně

Velké nádvoří hradu Špilberk bude letos hostit 23. ročník Slavností. Festival zahájí 16.–17.7. legendární Veselé paničky windsorské, následovat bude 19.–21.7. letošní premiéra slavné tragédie Macbeth. 26.–27.7. uvedeme v derniéře komedii Mnoho povyku pro nic, kterou vystřídá 29.–30.7. drama Hamlet. Novinkou tentokrát z Ostravy je Sen noci svatojánské 31.7. - 1.8.

 

Astrovíkend - dny zdraví a duše

V sobotu a v neděli 23. – 24. dubna 2022. Tradiční zážitkové setkání za účasti známých osobností ve svém oboru, s pestrým programem. Pořadatelem je Astrovíkend a akce se bude konat na SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno.

   

Máte v pořádku faktury? Tyto údaje na ně musíte uvést v roce 2022

Povinné náležitosti na faktuře se mění podle toho, jestli jste plátci DPH nebo vedete účetnictví. Připomeňte si, jaké údaje na svých fakturách musíte uvádět, ať už s podnikáním začínáte nebo podnikáte delší dobu.

 

3 způsoby, jak vypadat dobře v pánských teplákových kalhotách i mimo domov

Tepláky jsou tak pohodlným kouskem oblečení, že k nim věrnou náklonnost cítí snad všichni. Elastická látka neškrtí a je vyrobena tak, aby vydržela i větší námahu materiálu. A tak se postupem času teplákové kalhoty staly nezbytnou součástí šatníku každého muže nejen pro domácí či tréninkové nošení, jako tomu bylo v minulosti, ale pánové si je hojně oblékají i ven mezi lidi.

   

Strana 1 z 24