PR

Dárky? Darujte letos hory a wellness

Jestli už vám pomalu dochází nápady na vánoční dárky, máme pro vás inspiraci, se kterou snadno vyzrajete na milá překvapení pro celou rodinu i kamarády. Vyrazte si spolu na celý den do termálů, nadělte pod stromeček kurz pečení frgálů, relaxační masáže nebo romantickou večeři ve dvou v krásném horském údolí. Dárky na Vánoce letos budete mít hotové lusknutím prstu.

 

Spa hotel Lanterna: užijte si podzim s wellness a skvělým jídlem v Beskydech

Plánujete vyrazit na podzim aspoň na pár dnů za relaxací? Milujete vyhřáté bazény, sauny, masáže? Rádi si pochutnáváte na kvalitním jídle? Všechny tyto požitky na jednom místě najdete ve Velkých Karlovi­cích, ve Spa hotelu Lanterna, který rozhodně doporu­ču­je­me k návštěvě. Na podzim se tu navíc chystá spousta zajímavých akcí, v čele s Galavečerem michelinského Romana Pauluse nebo setkáním se Zbigniewem Czendlikem.

 

Dovolenkový ráj v Beskydech: zažijte léto s wellness a skvělým jídlem v Resortu Valachy

Malebná horská příroda, úžasný wellness, skvělé jídlo, pestrý program na každý den a hlavně: božský klid. Láká vás přesně taková letní dovolenou? Můžete ji zažít jen kousek od domova: v oblíbeném Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích - malebné podhorské vesnici schované v lesích u slovenské hranice.

   

Letní shakespearovské slavnosti Brno 2023

24. ročník brněnské část festivalu na Špilberku zahájí 17.-18.7. léty prověřené VESELÉ PANIČKY WINDSORSKÉ, následovat bude 20. – 23.7. premiéra roku 2023 - komedie JAK SE VÁM LÍBÍ v režii Jakuba Nvoty.

 

Festival na Špilberku bude nabitý chutěmi, zážitky a zábavou

Víte jak chutnají žabí stehýnka obalená v pancettě? Vyzkoušeli jste někdy grilovanou chobotnici s wasabi majonézou? Láká vás maso z krokodýla nebo zebry? A co takhle telecí se smržovým sosem? Tohle všechno a mnohem, mnohem víc gastronomických zážitků doveze do Brna Prima FRESH festival. V pátek a sobotu 2. a 3. června přivítá návštěvníky Prima FRESH festivalu hrad Špilberk, který je spoluorganizátorem akce.

   

Kde zažít to nejlepší z české gastronomie? Prima FRESH festival na Špilberku.

Je možné zvládnout navštívit legendární restaurace v České republice za jediný den? Ano, v Brně to možné je, a to v pátek a sobotu 2. a 3. června na hradě Špilberk, kam zavítá se svojí tour Prima FRESH festival. O unikátní gastronomické zážitky se postará Café Imperial Zdeňka Pohreicha ve spolupráci s Valoria Restaurant, restaurace U Sapíků, český Národní tým kuchařů a cukrářů a Restaurant Marcela Ihnačáka.

 

Klid, wellness a jarní Beskydy. Vyrazte v květnu do Spa hotelu Lanterna

Louky v Beskydech právě rozkvétají a jsou plné svěžích barev, opět na nich potkáte stáda ovcí, z lesů se po ránu vypařuje noční chlad... Přijeďte se nadechnout jarní atmosféry do Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích. Užijete si všechny krásy nejbarevnějšího ročního období a k tomu relaxaci ve wellness, saunové rituály a skvělé jídlo s výhledem na valašské kopce.

   

Strana 1 z 26

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...