PR

Webové stránky na míru od profesionálů z agentury ImperialMedia

Webové stránky jsou alfou i omegou pro úspěšné podnikání. ImperialMedia nabízí originální řešení webových stránek pro Vaši firmu. Tvoří web na míru podle přání každého klienta. Zajistí funkční a uživatelsky přívětivé webové stránky, kam se budou zákazníci znovu a rádi vracet. Proto neztrácejte čas a neváhejte si domluvit schůzku a vše probrat osobně.

 

Letní shakespearovské slavnosti v Brně

Velké nádvoří hradu Špilberk bude letos hostit 23. ročník Slavností. Festival zahájí 16.–17.7. legendární Veselé paničky windsorské, následovat bude 19.–21.7. letošní premiéra slavné tragédie Macbeth. 26.–27.7. uvedeme v derniéře komedii Mnoho povyku pro nic, kterou vystřídá 29.–30.7. drama Hamlet. Novinkou tentokrát z Ostravy je Sen noci svatojánské 31.7. - 1.8.

 

Astrovíkend - dny zdraví a duše

V sobotu a v neděli 23. – 24. dubna 2022. Tradiční zážitkové setkání za účasti známých osobností ve svém oboru, s pestrým programem. Pořadatelem je Astrovíkend a akce se bude konat na SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno.

   

Máte v pořádku faktury? Tyto údaje na ně musíte uvést v roce 2022

Povinné náležitosti na faktuře se mění podle toho, jestli jste plátci DPH nebo vedete účetnictví. Připomeňte si, jaké údaje na svých fakturách musíte uvádět, ať už s podnikáním začínáte nebo podnikáte delší dobu.

 

3 způsoby, jak vypadat dobře v pánských teplákových kalhotách i mimo domov

Tepláky jsou tak pohodlným kouskem oblečení, že k nim věrnou náklonnost cítí snad všichni. Elastická látka neškrtí a je vyrobena tak, aby vydržela i větší námahu materiálu. A tak se postupem času teplákové kalhoty staly nezbytnou součástí šatníku každého muže nejen pro domácí či tréninkové nošení, jako tomu bylo v minulosti, ale pánové si je hojně oblékají i ven mezi lidi.

   

Co je revolvingový úvěr?

Když vám někdo řekne, že si bere úvěr, napadne vás, že možná myslí spotřebitelský úvěr nebo třeba hypotéku. Úvěrů je totiž spousta a ještě se dále dělí. Pojďme se tedy podívat, co je vlastně revolvingový úvěr, o kterém se mluví stále častěji.

 

Na co si dát pozor pří výběru prošívané bundy na jaro a podzim?

Přemýšlíš nad novou bundou a nevíš, jaká je ta pravá? Je důležité si uvědomit, co od ní očekáváš. Nepodceňuj se a sama sebe se zeptej, protože od odpovědi se odvíjí tvůj výběr. Pokud chceš bundu na sport, bude mít jiné funkce a parametry než bunda na procházku.

   

Strana 1 z 24