PR

Letní shakespearovské slavnosti Brno 2023

24. ročník brněnské část festivalu na Špilberku zahájí 17.-18.7. léty prověřené VESELÉ PANIČKY WINDSORSKÉ, následovat bude 20. – 23.7. premiéra roku 2023 - komedie JAK SE VÁM LÍBÍ v režii Jakuba Nvoty.

 

Festival na Špilberku bude nabitý chutěmi, zážitky a zábavou

Víte jak chutnají žabí stehýnka obalená v pancettě? Vyzkoušeli jste někdy grilovanou chobotnici s wasabi majonézou? Láká vás maso z krokodýla nebo zebry? A co takhle telecí se smržovým sosem? Tohle všechno a mnohem, mnohem víc gastronomických zážitků doveze do Brna Prima FRESH festival. V pátek a sobotu 2. a 3. června přivítá návštěvníky Prima FRESH festivalu hrad Špilberk, který je spoluorganizátorem akce.

 

Kde zažít to nejlepší z české gastronomie? Prima FRESH festival na Špilberku.

Je možné zvládnout navštívit legendární restaurace v České republice za jediný den? Ano, v Brně to možné je, a to v pátek a sobotu 2. a 3. června na hradě Špilberk, kam zavítá se svojí tour Prima FRESH festival. O unikátní gastronomické zážitky se postará Café Imperial Zdeňka Pohreicha ve spolupráci s Valoria Restaurant, restaurace U Sapíků, český Národní tým kuchařů a cukrářů a Restaurant Marcela Ihnačáka.

   

Klid, wellness a jarní Beskydy. Vyrazte v květnu do Spa hotelu Lanterna

Louky v Beskydech právě rozkvétají a jsou plné svěžích barev, opět na nich potkáte stáda ovcí, z lesů se po ránu vypařuje noční chlad... Přijeďte se nadechnout jarní atmosféry do Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích. Užijete si všechny krásy nejbarevnějšího ročního období a k tomu relaxaci ve wellness, saunové rituály a skvělé jídlo s výhledem na valašské kopce.

 

Astrovíkend v Lužánkách 15. - 16. dubna 2023

Tradiční zážitkové setkání za účasti známých osobností ve svém oboru, s pestrým programem. Těšit se můžete na poradny alternativní medicíny, výklady karet a snů, měření aury, feng-shui, automatickou kresbu, čtení z ruky a mnoho dalšího. Součástí festivalu jsou meditace, workshopy, očistné rituály a zajímavé přednášky. Prezentace rukodělné dovednosti – hand made.
Je určen všem, koho zajímají novinky v oblasti osobního rozvoje a alternativních směrů, ale také tradiční pohled do světa esoteriky, prastarých nauk a nevysvětlených záhad. Seznámíte se s možnostmi, jak zlepšit své zdraví, jak si nasměrovat životní cestu nebo třeba změnit svůj pohled na svět.

   

Staňte se dárcem krevní plasmy a pomozte zachraňovat životy

Darovat krevní plasmu znamená udělat dobrý skutek a pomoci lidem, kteří se potýkají s vážnými zdravotními obtížemi. Cenné látky, které plasma obsahuje, nelze vyrobit uměle. Produkce důležitých léčiv tak závisí pouze na ochotných dárcích. Jak se stát jedním z nich?

 

Stěhování vil a rezidencí si bere na starost osobně majitel stěhovací firmy.

Stěhování nejen v Brně je pro mnoho lidí velmi stresující záležitostí. Často se jedná o několikadenní až týdenní záležitost. Zvláště, když se jedná o stěhování věcí, které jsou cenné a křehké. Sám na to člověk nestačí a pustit si do rezidence nebo do vily v Brně někoho cizího se mu také nechce. Proto je důležité najít stěhovací firmu, která má opravdu zkušenosti a poskytuje vysoce kvalitní služby. Nejlépe, aby rezi­den­ční stěhování zajistil osobně sám majitel stěhovací firmy. Je to vůbec možné?

   

Strana 1 z 25