Shakespearovské slavnosti v Brně se nezadržitelně blíží

Brno, 2. června 2018 - Ve dnech 17. července až 10. srpna se brněnští diváci mohou těšit už na 19. ročník Letních shakespearovských slavností v Brně. Po 13 hracích večerů se nádvoří brněnského hradu Špilberk stane dějištěm komedií i tragédií.

shakespeare spilber

Premiérou bude méně známá komedie DOBRÝ KONEC VŠECHNO SPRAVÍ v režii Jana Antonína Pitínského s Annou Fialovou, Martinem Siničákem, Ondřejem Pavelkou a Martinem Dejdarem.

Těšit se můžete na celkem Shakespearova dramata: DOBRÝ KONEC VŠECHNO SPRAVÍ, VEČER TŘÍKRÁLOVÝ, MNOHO POVYKU PRO NIC a HAMLET v pražském nastudování. Předprodej byl zahájen 10. května a stále je možné koupit vstupenky na www.brno.shakespeare.cz a v síti Ticketportal.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...