eWay
Helios

Ples jako Brno již tuto sobotu v Adam Gallery

ples-brno-2013-033Brno, 25. února 2014 - Již tuto sobotu 1. března se v Adam Gallery uskuteční třetí ročník tradičního Plesu jako Brno, který tvoří vrchol plesové zábavy a pověstnou třešinku nejenom na brněnském dortu. A nejen pořadatelé, ale i spokojení návštěvníci mohou toto smělé vyjádření potvrdit.

Ples vychází z tradičního pojetí této zábavy, ale svou koncepcí ji výrazně posunuje o několik příček vzhůru. Je to ples zážitkový, na kterém se zaručeně nebudou nudit ani návštěvníci mužského pohlaví, které jakákoliv akce, spojená s tancem, přivádí do stavu zoufalství.

Ples jako Brno je noblesní večer, s delikátním programem, vrcholnou gastronomií, profesionální floristickou show, opulentní tombolou i bohulibým záměrem charitativní aukce. Unikátní je samo spojení industriálních prostor Adam Gallery s vytříbeným designem, připraveným pouze pro tuto jedinou noc. Jednolitý prostor neselektuje návštěvníky podle ceny vstupenky, bez rozdílu si jej užije každý.  A pozor: vše, od luxusního cateringu, výtečných vín, non stop programu až po spoustu dárků pro každého je již v ceně  vstupenky! Návštěvníky bude hýčkat více než stovka obsluhujícího personálu

Letošní rok přináší netradiční programové složení a kromě klasického velkého orchestru pozval pop-rockovou kapelu Eddie Stoilow, brazilského hudebníka Santiago Ferreiru a moderování svěřil zkušenému Tomáši Matonohovi.

Do skladby Plesu jako Brno vždy patří několik zábavných show. Znovu byl pozván Martin Plotěný – mistr ledové krásy, který motorovou pilou vytváří sochy z ledu a fascinuje diváky samotným aktem tvorby i výsledným dílem. Luboš Matula předvede kouzelnickou magii, při níž bude v přímém kontaktu s diváky. Více informací naleznete na internetových stránkách plesjakobrno.cz.

(red), foto: archiv organizátorů


Související články:
ZWsoft

Kulturní akce v Brně

<<  Listopad 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Nejbližší akce

Žádné události

Šalina 300x250