Ples jako Brno již tuto sobotu v Adam Gallery

Brno, 25. února 2014 - Již tuto sobotu 1. března se v Adam Gallery uskuteční třetí ročník tradičního Plesu jako Brno, který tvoří vrchol plesové zábavy a pověstnou třešinku nejenom na brněnském dortu. A nejen pořadatelé, ale i spokojení návštěvníci mohou toto smělé vyjádření potvrdit.

ples-brno-2013-033

Ples vychází z tradičního pojetí této zábavy, ale svou koncepcí ji výrazně posunuje o několik příček vzhůru. Je to ples zážitkový, na kterém se zaručeně nebudou nudit ani návštěvníci mužského pohlaví, které jakákoliv akce, spojená s tancem, přivádí do stavu zoufalství.

Ples jako Brno je noblesní večer, s delikátním programem, vrcholnou gastronomií, profesionální floristickou show, opulentní tombolou i bohulibým záměrem charitativní aukce. Unikátní je samo spojení industriálních prostor Adam Gallery s vytříbeným designem, připraveným pouze pro tuto jedinou noc. Jednolitý prostor neselektuje návštěvníky podle ceny vstupenky, bez rozdílu si jej užije každý.  A pozor: vše, od luxusního cateringu, výtečných vín, non stop programu až po spoustu dárků pro každého je již v ceně  vstupenky! Návštěvníky bude hýčkat více než stovka obsluhujícího personálu

Letošní rok přináší netradiční programové složení a kromě klasického velkého orchestru pozval pop-rockovou kapelu Eddie Stoilow, brazilského hudebníka Santiago Ferreiru a moderování svěřil zkušenému Tomáši Matonohovi.

Do skladby Plesu jako Brno vždy patří několik zábavných show. Znovu byl pozván Martin Plotěný – mistr ledové krásy, který motorovou pilou vytváří sochy z ledu a fascinuje diváky samotným aktem tvorby i výsledným dílem. Luboš Matula předvede kouzelnickou magii, při níž bude v přímém kontaktu s diváky. Více informací naleznete na internetových stránkách plesjakobrno.cz.

(red), foto: archiv organizátorů


Související články:

Kulturní akce v Brně

<<  Červen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  3  4  5
  6  7101112
1314151719
2021222324
27282930   
Nejbližší akce
25.06. K Nechorám do sklepa 2022..