LBBW Bank CZ pokračuje v partnerství s Divadlem Bolka Polívky

Brno, 27. listopadu 2012 - LBBW Bank CZ podepsala smlouvu o pokračování partnerství s brněnským alternativním Divadlem Bolka Polívky a stala se tak generálním partnerem příští divadelní sezóny 2012/2013. Spolupráce divadla a banky trvá již od roku 2004.

LBBW_spoluprce_s_Divadlem_Bolka_Polvky

Alternativní Divadlo Bolka Polívky uvádí nejen autorská představení, ale na jeho prknech hostují česká, slovenská i zahraniční divadla a konají se zde přehlídky divadelního umění. Brněnské Divadlo od léta 2011 zajišťuje rovněž provoz Divadla U22 v Praze – Uhříněvsi.

„V roce 2013 oslaví Divadlo Bolka Polívky dvacáté výročí vzniku. Rádi bychom popřáli, aby se divadlu nadále dařilo a jeho návštěvnost jen rostla, protože představení, která se hrají na prknech tohoto divadla, přináší radost, úsměv a možnost zapomenout na každodenní starosti,“ řekl při podpisu smlouvy Gernot Daumann, generální ředitel a předseda představenstva LBBW Bank CZ.

Na fotografii (zleva): Boris Čuchran, člen představenstva LBBW Bank, Bolek Polívka a Gernot Daumann, generální ředitel a předseda představenstva LBBW Bank, po slavnostním podpisu smlouvy o pokračování partnerství Divadla Bolka Polívky a LBBW Bank CZ, zdroj: LBBW Bank CZ


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...