Jandová pokřtí v Ponrepu nové album Narovnaná v zádech

Brno, 29. května 2012 - Ve čtvrtek 7. června od 18 hodin proběhne v brněnském klubu Ponrepo na Hybešově ulici křest nového alba Jiřiny Anny Jandové s názvem Narovnaná v zádech. Druhé album této mladé talentované zpěvačky pokřtí zpěvák „Hurikán“ Dalibor Janda a herec Pavel Trávníček, slavnostní večer bude moderovat Luboš Xaver Veselý.

jirina-anna-jandova

Novinkové album Jiřiny Anny Jandové nazvané Narovnaná v zádech obsahuje 9 autorských písní, na kterých se Jiřina Anna podílela u čtyř jako skladatelka hudby a čtyři písně pro Jiřinu Annu složil Dalibor Janda. Zajímavostí je, že se na albu objevuje také retro hit písně Čekej a neplakej, kterou si společně s Jiřinou Annou zazpíval sám její autor, skvělý muzikant a hudební legenda Antonín Gondolán.

Textařsky je album opět velmi různorodé a pestré. Objevují se zde textaři jako Jan Krůta, Petr Šiška, Miloš Skalka, Jana Rybková a další. Album bylo natočeno ve třech studiích a závěrečný mastering zvuku byl konzultován v německém studiu WTS. Album Narovnaná v zádech je oproti prvnímu albu vyzrálejší a i nadále se nese v duchu originálního hudebního stylu Jiřiny Anny „romantic rock“.

Nedílnou součástí alba Narovnaná v zádech je zbrusu nový videoklip stejnojmenné titulní písně, který je jedním z nejnákladnějších na současné české hudební scéně.

(red)


Související články: