Začíná soutěž Českého rozhlasu Brno Řekni mi co čteš

Brno, 5. března 2012 – Na měsíc březen připravil Český rozhlas Brno ve spolupráci s šestatřiceti knihovnami v Jihomoravském a Zlínském kraji tradiční soutěž s názvem Řekni mi, co čteš. I letos budou posluchači podle ukázky z knihy poznávat dílo nebo autora, a to ve vysílání i na oficiálních stránkách brněnského rozhlasu. Soutěž začíná v pondělí 5. března. O akci informovala Alena Podlucká z PR Českého rozhlasu Brno.

rozhlasbrno

Každý všední den se budou posluchači setkávat s literaturou až do pátku 30. března. Soutěžní ukázky připravili pracovnice spolupracujících knihoven a také sami posluchači se stali tvůrci soutěže. Garantem správnosti ukázek je Knihovna Jiřího Mahena v Brně. Pro výherce jsou připraveny pěkné knižní ceny, CD a DVD a poukázky na dovolenou. Přesné informace o soutěži získají zájemci ve vysílání, na webových stránkách, letácích v knihovnách. Odpovědi bude rozhlas přijímat ve formě SMS zprávy, e-mailem a telefonicky. Soutěžní ukázky a výherci budou průběžně vyhlášeni ve vysílání Českého rozhlasu Brno a na jeho webových stránkách. „Několikaletá obliba této soutěže nám dokazuje lásku našich posluchačů ke knihám a také zájem o naše vysílání," dodává k soutěži šéfredaktorka Hana Ondryášová.

Soutěž podporují obecní, městské a krajské knihovny v Jihomoravském a Zlínském kraji. Hlavním partnerem soutěže je Jihomoravská plynárenská, člen skupiny RWE. Dalším partnerem je společnost Microsoft.


Zdroj: Český rozhlas Brno


Související články:

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF

Kulturní akce v Brně

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30     
Nejbližší akce
31.10. Agadir: Současná slovenská poezie ..