Na výstavy do Moravské galerie v Brně zdarma

Brno, 3. května 2011 - I následující sváteční květnovou neděli mohou využít návštěvníci Moravské galerie v Brně k prohlídce výstav i stálých expozic v centru Brna zdarma. Galerie totiž nabídla už v neděli 1.5. a chystá i na 8. května volné vstupy pro všechny. "Obvykle využíváme významných dní i státních svátků k tomu, abychom ještě více otevřeli galerii návštěvníkům.

MG

Kromě těchto volných vstupů míváme každý první pátek v měsíci vstup zdarma do stálých expozic v našich třech budovách v centru Brna," uvedla tisková mluvčí Moravské galerie v Brně Martina Vašková. Lidé se tak mohou ve sváteční neděli nechat okouzlit Orientem na výstavě Příběhy tisíce a jedné noci v Uměleckoprůmyslovém muzeu, dále pak zamířit na výstavu fotografií Viktora Koláře do Místodržitelského paláce, ale také obdivovat Plochu, hloubku a prostor v Pražákově paláci. Ti, kteří nevyužijí volných nedělí, si mohou počkat na Brněnskou muzejní noc, která se letos koná v sobotu 14. května, nebo na Mezinárodní den muzeí 18. května, kdy se brány galerie opět otevřou zdarma pro všechny.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...