Benefiční koncert ožije pravým španělským flamencem

Brno, 27. dubna 2011 - Španělská tanečnice Virginia Delgado vystoupí 1. května  v Brně v rámci benefičního koncertu na podporu dětské traumatologie. Koncert organizuje  nadační fond Modrý hroch, který  byl založen v roce 2005 ve spolupráci s Klinikou dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie FN Brno.

 

Flamenco

Virginia Delgado Olmedo, původem z Madridu je všestrannou tanečnicí jejíž doménou je především klasický španělský tanec a flamenco. Součástí jejího strhujícího tanečního projevu  je i virtuózní hra na nástroj,  který je pro mnohé  synonymem Španělska –  kastaněty. Společně s ní vystoupí na koncertě brněnský kytarista Petr Vít, israelský perkusista Azar Abou, člen skupiny Remedios houslista Cyril Kubiš a desetiletá flamencová tanečnice Veronica Vítová.

Flamenco2
Diváci kteří se rozhodnou podpořit problematiku dětské traumatologie  se mohou těšit nejen na autentické flamenco ale i na  world music a klasický španělský tanec.

Kdy: Neděle1.5. 2011 ,19.00 h
Kde: Kulturní centrum Svratka, Veslařská 97, Brno – Jundrov
Vstupenky budou v prodeji na místě před představením.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...