Soud odročil případ muže, jenž vylil výkaly v obchodním centru

Brno, 25. června 2012 (MEDIAFAX) - Městský soud v Brně v pondělí odročil hlavní líčení se čtyřiatřicetiletým Jiřím Primou, který letos na začátku roku vylil v obchodním centru kbelík vlastních exkrementů na schody. Uvedla to mluvčí soudu Gabriela Stočková. Hlavní líčení soud odročil na 6. srpna. "Důvodem je doplnění dokazování," vysvětlila Stočková.

Prima se zpovídá z výtržnictví a poškození cizí věci. "Obžaloba viní muže z toho, že v lednu a únoru vylil ve Velkém Špalíčku z přineseného kbelíku blíže neurčenou tekutinu s výkaly," uvedla Stočková.

Jak již dříve informovala agentura Mediafax, Prima si za svým jednáním stojí. "Nevylučuju opakování tohoto činu. Vždy když přijdu do areálu Velkého Špalíčku v Brně, zaútočí proti mně zaměstnanci bezpečnostní služby. Napadají můj zevnějšek a také zavazadlo, v němž je uložená tichá fena pražského krysaříka," zdůvodnil Prima.

Ten se u jiného hlavního líčení zpovídá také z nebezpečného vyhrožování a výtržnictví. Důvodem jsou konflikty s obyvateli domu v Leitnerově ulici, kde žije. S převážně romskými sousedy se hádá kvůli zápachu na chodbě a údajnému vykrádání sklepa. Jednu z žen a její dítě měl dokonce napadnout s velkým hřebíkem v ruce, jako zbraň mu měly posloužit i lať nebo nůžky.

Lenka Horáková, Jiří Nováček

Související články:

Komentáře  

 
0 #1 Prima Jiri 2012-08-05 19:56
Tak tu fotku si schovam.Fak velmi vystizna.
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit