Řidič audi v Brně ve vysoké rychlosti přepůlil svůj vůz o strom

Brno, 20. září 2011 (MEDIAFAX) - Při havárii osobního auta, která se odehrála v úterý nedaleko Kociánky v Brně - Králově Poli, se zranil devětapadesátiletý řidič. Uvedl to mluvčí hasičů Jaroslav Haid s tím, že audi se při nárazu do stromu rozpůlilo a po chvíli shořelo.

Nehoda-audi-brno

Při příjezdu hasičů byl zraněný řidič v péči zdravotníků. Zbytky havarovaného auta našli záchranáři v lese u silnice.

"Řidič Audi S4 vyjel ze silnice, v lese minul betonový sloup elektrického vedení a zhruba 15 metrů od vozovky narazil do stromu," řekl Haid. Náraz auto roztrhl na dvě části a odhodil je zhruba 15 metrů od sebe. Obě části začaly po nárazu hořet.

Hořící zbytky auta hasili záchranáři pomocí tří vodních proudů. "Kromě hořících částí vraku auta jednotky likvidovaly také několik ohnisek hoření v okolním porostu," řekl Haid. Zbytky havarovaného vozidla požár zcela zničil, škodu zatím vyšetřovatel nevyčíslil.

Jiří Nováček, foto: HZS JMK

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...