Firma CCI se stala novým nájemcem v CTParku Brno Jih
Firma CCI, výrobce ventilů pro energetiku, ropný, plynárenský a papírenský průmysl, oficiálně zahajuje výrobu v nových prostorách v CTParku Brno Jih v Brně-Tuřanech. Firma si pronajala zhruba 16 tisíc metrů čtverečních v této nové hale.
„Výrobní prostory o ploše okolo třinácti tisíc metrů čtverečních jsou plně přizpůsobeny požadavkům CCI, včetně jeřábových drah a mostů. Některé z nich mají nosnost až 25 tun. Upraveny a vylepšeny byly také podlaha a další prvky. Kanceláře o ploše asi 2600 metrů čtverečních byly CCI postaveny na míru,“ říká Jaroslav Kaizr z průmyslového týmu Cushman & Wakefield, který se na transakci podílel.
Pro umístění této provozovny zvažovala firma CCI různé lokality ve střední Evropě a pro Brno se rozhodla díky jeho strategickému umístění a blízkosti k největším klientům.
„CCI už v Brně měla zkušený tým, ale původní prostory neumožňovaly expanzi firmy. Na brněnském trhu průmyslových nemovitostí není snadné vybírat, protože nabídka moderních objektů k pronájmu je velmi omezená. Cushman & Wakefield zpracovali pro CCI detailní analýzu trhu a vyhledali všechny dostupné prostory s možností nastěhování ve stanoveném časovém limitu. Následně napomáhali se zajištěním prostor pro CCI včetně vyjednání obchodních, technických a právních podmínek. Ze všech nabídnutých variant si CCI vybrala CTPark Brno Jih. Prostory jsou připravené k zahájení provozu a CCI se již nastěhovala do nových kanceláří,“ říká Jaroslav Kaizr.
|

- HUAWEI chytré hodinky: Průlom v oblasti zdraví a wellness
- Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou
- Co je to hromadný extrém? Na jakých faktorech to závisí?
Exkluzivní partner sekce


Veletrhy, konference a semináře
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |