Axians redtoo se stal dalším významným nájemcem Nové Zbrojovky

Brno, 22. března 2020 – Areál bývalé brněnské Zbrojovky se již v létě stane sídlem společnosti Axians redtoo s.r.o., která zde společně s Kiwi.com obsadí první dokončenou budovu ZET.office. Vlastníkem a investorem dlouhodobého developerského projektu je realitní skupina CPI Property Group.

ZET V3 nova zbrojovka

Další významný brněnský hráč se rozhodl přesunout své kanceláře do nově vznikající čtvrti Nová Zbrojovka v Brně-Židenicích. Společnost Axians redtoo s.r.o. ze skupiny VINCI zde obsadí více než 1700 metrů čtverečních na třetím a čtvrtém patře. Společnost se specializuje na poskytování široké škály řešení a služeb v oblasti ICT, zahrnující obchodní aplikace a analýzu dat, IoT a Smart řešení, kybernetickou bezpečnost, podnikové sítě, infrastrukturu datových center a cloudové a provozní služby.

„Uspokojit vysoké nároky pracovníků z oblasti IT na kvalitu pracovního prostředí je náročné a jsme tak moc rádi, že se společnost Axians rozhodla právě pro náš projekt. Věříme, že zaměstnanci budou spokojení nejen s kvalitou pracovního prostředí přímo v ZET.office, ale i v jejím okolí. To nabídne mimo jiné víceúčelový park, který bude v rámci brněnského trhu unikátní svou velikostí, různorodou nabídkou prvků a míst pro aktivní odpočinek, neformální setkávání a trávení času s kolegy během pracovního dne,“ říká Zdeněk Vojtek, Senior Letting Manager v CPI Property Group.

„Výběr nových brněnských prostorů pro nás nebyla jenom základní provozně-ekonomická výzva, protože jsme za poslední rok téměř zdvojnásobili počet zaměstnanců, ale především strategický krok s promítnutím naší firemní kultury zaměřené na lidi. Jsem rád, že jsme se na základě názoru většiny kolegů domluvili právě na lokalitě ZET.office. Umožňuje nám plánovaný růst, dostatek týmových aktivit a zároveň jsme schopni realizovat prostory plně dle našich potřeb včetně implementace vlastních SMART řešení,“ komentuje Jiří Vytlačil, CEO a jednatel Axians redtoo s.r.o.

Kancelářská budova ZET.office, která si i po radikální přestavbě udržela industriální ráz, splňuje vysoké standardy ekologické certifikace. Nabízí netradičně řešené kanceláře ve třech loftových a jednom klasickém patře, která jsou prostoupená nejnovějšími technologiemi a jdou naproti aktuálním trendům pro pracovní prostředí. Budova se nachází v severní části areálu bývalé brněnské Zbrojovky.

„V ZET.office máme ještě až 3900 m2 volných kancelářských prostor ve 3. a 4. patře, dále potom pracujeme na obsazení 1200 m2 obchodních prostor vhodných zejména pro fitness, kavárnu, kantýnu a další služby v budově,“ doplňuje Zdeněk Vojtek.

Nová Zbrojovka je rozsáhlý a dlouhodobý developerský projekt společnosti CPI Property Group vznikající v areálu bývalé Zbrojovky Brno. Dvaadvacetihektarový brownfield v širším centru Brna se postupně proměňuje v živou, moderní a dobře dostupnou čtvrť, která poskytne kvalitní možnosti bydlení, pestrou nabídku služeb a nákupních, pracovních i odpočinkových příležitostí.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...