Žabka otevřela v Brně již čtvrtou prodejnu

Brno, 14. října 2019 – Zákazníci v Brně mohou využívat služeb již čtyř prodejen Žabka. Zatím poslední z nich byla otevřena na ulici Josefské. Obchod má prodejní plochu 80 metrů čtverečních a nabízí vše od čerstvého pečiva, kávy až po trvanlivé potraviny nebo možnost úhrady složenek a vyzvednutí zásilek.

zabka brno josefska

V Brně jsou momentálně v provozu již čtyři prodejny sítě Žabka. První byla otevřena v listopadu 2018 a nachází v Křenové ulici, druhá pak letos v březnu v ulici Milady Horákové a třetí přibyla v srpnu v ulici Medlánecké. Během krátké doby výrazně vrostl i zájem ze strany franšízantů, kteří by si rádi zřídili vlastní obchod.

„Stále evidujeme nedostatek vhodných prostorů, které bychom k budování obchodů mohli využít. A to i přes to, že naše obchody se skvěle přizpůsobí různým velikostem a tvarům prodejních ploch. Běžná velikost Žabky je mezi 80 až 110 m2. Tato plocha je ideální pro přehledné uspořádání veškerého zboží, které zákazník potřebuje při běžném každodenním nákupu,“ vysvětluje Radim Lunda, generální manažer sítě Žabka. Expanze Žabky tím ale ohrožena není a v brzké době se otevřou v Brně další nové obchody. současnosti provozuje obchodní síť Žabka 107 prodejen.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...