Soutěž Startup roku cílí na mladé firmy

Brno, 22. září 2016 - Inovace, mládí a svěží vítr do plachet tuzemského byznysu. Tak by se dala charakterizovat celorepubliková soutěž Startup roku, která má za cíl podporu nových a inovativních nápadů. Soutěže se mohou zúčastnit firmy, které jsou právnickými osobami nebo fyzické osoby s platným živnostenským oprávněním s maximálně 3letou historií podnikání.

startup roku soutez

Tyto společnosti by se měly vyznačovat svojí inovativností, růstem, kladným vlivem na společnost, či na sektor, ve kterém operují. Soutěž oslovuje a hodnotí úspěšné startupy. To znamená společnosti, které mají kladný výsledek po finančně operativní stránce nebo zajímavý růst a také zajímavý příběh zakladatelů a společnosti samotné.

Nejlepší startupy vyhodnotí porota složená z top investorů, zástupců velkých korporací a akcelerátorů z České republiky i zahraničí. Na vítěze čekají kromě finanční odměny od partnera projektu, České spořitelny, také další lákavé ceny v podobě dlouhodobé spolupráce a mediálního zájmu, který se zároveň týká nejen vítěze, ale všech firem z finálové desítky.

Konec registrací je stanoven na 30. října letošního roku. Vítěze určí celostátní porota, která zasedne 15. listopadu. Vítěz bude vyhlášen 7. prosince v Praze v rámci slavnostního vyhlášení výsledků soutěží Vodafone Firma roku a Česká spořitelna Živnostník roku. Více na webu firmaroku.cz/startuproku.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN