Soutěž Startup roku cílí na mladé firmy

Brno, 22. září 2016 - Inovace, mládí a svěží vítr do plachet tuzemského byznysu. Tak by se dala charakterizovat celorepubliková soutěž Startup roku, která má za cíl podporu nových a inovativních nápadů. Soutěže se mohou zúčastnit firmy, které jsou právnickými osobami nebo fyzické osoby s platným živnostenským oprávněním s maximálně 3letou historií podnikání.

startup roku soutez

Tyto společnosti by se měly vyznačovat svojí inovativností, růstem, kladným vlivem na společnost, či na sektor, ve kterém operují. Soutěž oslovuje a hodnotí úspěšné startupy. To znamená společnosti, které mají kladný výsledek po finančně operativní stránce nebo zajímavý růst a také zajímavý příběh zakladatelů a společnosti samotné.

Nejlepší startupy vyhodnotí porota složená z top investorů, zástupců velkých korporací a akcelerátorů z České republiky i zahraničí. Na vítěze čekají kromě finanční odměny od partnera projektu, České spořitelny, také další lákavé ceny v podobě dlouhodobé spolupráce a mediálního zájmu, který se zároveň týká nejen vítěze, ale všech firem z finálové desítky.

Konec registrací je stanoven na 30. října letošního roku. Vítěze určí celostátní porota, která zasedne 15. listopadu. Vítěz bude vyhlášen 7. prosince v Praze v rámci slavnostního vyhlášení výsledků soutěží Vodafone Firma roku a Česká spořitelna Živnostník roku. Více na webu firmaroku.cz/startuproku.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...