SAFINA otevřela v Brně novou prodejnu klenotů

Brno, 1. prosince 2015 - Společnost SAFINA, přední zpracovatel materiálů s obsahem drahých kovů ve střední a východní Evropě, otevřela na ulici Veveří novou prodejnu klenotů. Zároveň se po rekonstrukci znovu otevírají prostory prodejny klenotnických polotovarů a dentálních materiálů.

Safina veveri brno nova prodejna

Kromě šperků budou v nové části prodejny k dispozici také drahokovové investiční slitky, zlatnický servis a další nové služby. Nechybí ani technické pracoviště pro ověřování ryzosti drahých kovů. Společnost pokračuje v rekonstrukci svých prodejen v České republice. Pobočka v Brně patří mezi klíčové, neboť zajišťuje drahokovové materiály pro zájemce z celé Moravy.

„Naše společnost reaguje na stoupající zájem ze strany koncových zákazníků a nabízí jim modernější a pohodlnější prostory,“ říká Viktor Fiala, generální ředitel SAFINA.

Součástí nového obchodu klenotů bude například zakázková výroba šperků, snubních prstenů s vlastní rytinou, zlatnický servis, nabídka učňovských šperků či řetízků dle přání zákazníka.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF