Studentská konference Glorious ukázala netradiční cesty k úspěchu

Brno, 10. dubna 2015 - Co může vzniknout, když se sejde parta spolužáků z Business Academy s myšlenkou nabídnout dnešním studentům něco nevídaného? Odpověď přinesl první ročník studentské konference Glorious 2015, která se ve dnech 8.–9. dubna uskutečnila v Brně. Dva dny nabité úžasnými řečníky a atmosférou s tématikou osobního rozvoje, kariéry a podnikání, která nemá v České republice obdoby.

studentska konference glorious 2015

Na čem jedeš?
Zahájení konference nemohlo proběhnout lépe. Na pódiu se objevil mladý podnikatel Stanislav Gálik v pyžamu, kterého časopis Forbs označil za top 30 pod 30. Ten mluvil jak o začátcích svého podnikání v Galardu, tak také o své životní filozofii. „Lidé se mě často ptají: Na čem jedeš? Ale ono to není o tom, že bych na něčem jel, pouze dělám to, co v danou chvíli dělat chci.“ Díky němu si také účastníci vyzkoušeli svůj první krok za svým životním cílem.

Kde vůbec bereme tu odvahu, lépe drzost, chtít jejich platy, …?
Z jiného soudku byla přednáška Tomáše Březiny, zakladatele společnosti Best, který poskytl srovnání momentální české situace se západními zeměmi a vysvětlil své důvody k myšlence, proč se těmto zemím nikdy při momentálních poměrech nevyrovnáme. Velmi zajímavé přednášky měl také vynikající obchodník Jan Laibl, podnikatel Kvido Štěpánek nebo marketingový specialista Michal Štádler.

Je důležité najít střed mezi láskou k aktivitě a touze po vítězství
Velmi přínosnou přednáškou obohatil diváky také bývalý osobní trenér Jaromíra Jágra Marián Jelínek. Ten přítomným vysvětlil, že je vždy důležitá nejen touha po výsledcích, ale také láska k aktivitě, které k výsledkům vede. Jiným šálkem čaje pak byla přednáška Iva Tomana, který úspěšně zvládl boj s Tourretovým syndromem a jeho vystoupení patřilo k jedněm z nejinspirativnějších. První den pak zakončil zakladatel serverů jako je Dámejidlo, Rohlík nebo Slevín Tomáš Čupr a šachová partie Aleše Michla.

Není sangvinik jako sangvinik
Velmi komorně působila přednáška Martina Hausenblase, který promlouval nejen o svém podniku Adler ale také o cestování a životním stylu, který si v průběhu let zvolil. Energii do žil vlila návštěvníkům cholerická Hana Ondrušková, která osvětlila, jak je to ve skutečnosti s osobnostními typy a že způsob, jakým je v České republice vnímáme, má k realitě velmi daleko. Poradila také, jakým způsobem spolu mohou naprosto odlišné osoby komunikovat a kde v komunikaci děláme nejčastěji chyby.

Dělej v životě to, co doopravdy chceš
Opravdovým vrcholem celé dvoudenní konference se během druhého dne stalo vystoupení známého kouče a motivátora Marka Dzirasy. Ten dokázal strhnout celé publikum na svou stranu již během prvních pár vět svého vystoupení. Jeho energie se nesla sálem až do samotného konce konference a Marek sám věnoval nepřetržitě několik hodin autogramiádě a rozhovorům se svými obdivovateli. Celou konferenci pak ukončil podnikatel Radim Jančura a motivátor Pavel Moric.

Konferenci navštívilo přes 750 účastníků z nejrůznějších koutů republiky. Na všech bylo vidět nadšení a touha po nových informacích. Všech 20 řečníků se dočkalo přijetí a také obrovského potlesku. Není pochyb, že se všichni těší na příští ročník Glorious 2016!


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...