Phoenix Contact otevřel v CTZone nový showroom

Brno, 8. září 2014 - Společnost Phoenix Contact, dodavatel komponentů, systémů a řešení v oblasti elektrotechnických projektů, elektroniky, elektrotechnických součástek a automatizace v České republice a na Slovensku, v pátek 5. září slavnostně otevřela nový showroom v Brně.

Phoenix Contact showroom CTZone Brno 02

Provoz showroomu byl symbolicky zahájen přestřižením pásky, kterého se ujal generální ředitel a jednatel Phoenix Contact Martin Lahoda, společně s viceprezidentem společnosti, ředitelem prodeje pro evropský trh a jednatelem Andreasem Rossou. Developera a správce CTZone, společnost CTP, reprezentoval Business developer Jiří Kostečka a město Brno pak vedoucí Kanceláře strategie města Brna Marie Zezůlková.

Součástí showroomu jsou i školicí místnosti, ve kterých společnost Phoenix Contact bude organizovat semináře, školení a setkání se zákazníky i partnery společnosti.

Návštěvníci akce si mohli prohlédnout elektromobily a elektronické komponenty pro nabíjecí stanice a také infrastrukturu nabíjení. Velký zájem byl o možnost vyzkoušet si jízdu elektromobilem „na vlastní kůži“ a také o setkání a besedu s vítězem závodu elektromobilů „Wave Trophy“ přes Alpy.

Pro kreativní návštěvníky byl připraven sklářský workshop a dobrou náladu zajistil i koncert Czech Virtuosi, taneční vystoupení folklorního souboru Jánošíček, slavné muzikálové hity v podání herců Městského divadla Brno.

Phoenix Contact založila v Německu na začátku roku 2013 společnost E-Mobility, která se zaměřuje na činnost skupiny v oblasti elektromobility a její rozvoj. Při slavnostním otevření brněnského showroomu byly tedy proto k vidění i elektromobily a elektronické komponenty pro nabíjecí stanice a infrastrukturu nabíjení. Společnost Phoenix Contact tomuto novému odvětví vývoji nových  technologií věnuje velkou pozornost hlavně pokud jde o specifické požadavky automobilových výrobců a jejich nároky na výzkum a řízení jakosti. 


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  7  8
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF