Phoenix Contact otevřel v CTZone nový showroom

Brno, 8. září 2014 - Společnost Phoenix Contact, dodavatel komponentů, systémů a řešení v oblasti elektrotechnických projektů, elektroniky, elektrotechnických součástek a automatizace v České republice a na Slovensku, v pátek 5. září slavnostně otevřela nový showroom v Brně.

Phoenix Contact showroom CTZone Brno 02

Provoz showroomu byl symbolicky zahájen přestřižením pásky, kterého se ujal generální ředitel a jednatel Phoenix Contact Martin Lahoda, společně s viceprezidentem společnosti, ředitelem prodeje pro evropský trh a jednatelem Andreasem Rossou. Developera a správce CTZone, společnost CTP, reprezentoval Business developer Jiří Kostečka a město Brno pak vedoucí Kanceláře strategie města Brna Marie Zezůlková.

Součástí showroomu jsou i školicí místnosti, ve kterých společnost Phoenix Contact bude organizovat semináře, školení a setkání se zákazníky i partnery společnosti.

Návštěvníci akce si mohli prohlédnout elektromobily a elektronické komponenty pro nabíjecí stanice a také infrastrukturu nabíjení. Velký zájem byl o možnost vyzkoušet si jízdu elektromobilem „na vlastní kůži“ a také o setkání a besedu s vítězem závodu elektromobilů „Wave Trophy“ přes Alpy.

Pro kreativní návštěvníky byl připraven sklářský workshop a dobrou náladu zajistil i koncert Czech Virtuosi, taneční vystoupení folklorního souboru Jánošíček, slavné muzikálové hity v podání herců Městského divadla Brno.

Phoenix Contact založila v Německu na začátku roku 2013 společnost E-Mobility, která se zaměřuje na činnost skupiny v oblasti elektromobility a její rozvoj. Při slavnostním otevření brněnského showroomu byly tedy proto k vidění i elektromobily a elektronické komponenty pro nabíjecí stanice a infrastrukturu nabíjení. Společnost Phoenix Contact tomuto novému odvětví vývoji nových  technologií věnuje velkou pozornost hlavně pokud jde o specifické požadavky automobilových výrobců a jejich nároky na výzkum a řízení jakosti. 


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   5  6
  7  8  910111213
14151617
2122232425
282930    
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN