CTP připravuje v Modřicích výstavbu největšího tuzemského nákupního parku

Brno, 22. července 2014 - Výstavbu největšího nákupního parku pod taktovkou jednoho developera připravuje společnost CTP. Park o velikosti až 70 tisíc metrů čtverečních vyroste v Brně Modřicích a výstavba první haly již byla zahájena. Největší developer komerčních parků v České republice tak expanduje do maloobchodního segmentu.

ctp brno modrice nakupni areal

Poradenství k celkové koncepci parku poskytuje tým nákupních parků společnosti Cushman & Wakefield, který je také exkluzivně pověřen pronájmem.  

„Park se nachází v zavedené lokalitě naproti obchodnímu centru Olympia Brno, která má navíc výbornou viditelnost i dostupnost z dálnice. Nachází se přímo na sjezdu a zákazníci jsou zvyklí sem jezdit. Projekt by měl svým sortimentem doplnit existující obchodní centrum v této lokalitě“ říká Jiří Kristek, vedoucí pronájmu nákupních parků v Cushman & Wakefield.

Park nabídne různé typy jednotek – od velkoplošných prodejen vhodných například pro nábytek až po menší jednotky. Prostor bude také pro vzorkové a předváděcí prodejny. První jednotku, jejíž výstavba byla zahájena v květnu, bude provozovat sportovní řetězec Decathlon.

„V další fázi počítáme s prodejnami nábytku, potravin, potřeb pro kutily a řady dalších. Perfektně doplní celkovou koncepci parku,“ říká Remon Vos, jednatel společnosti CTP.

(red), foto: archív


Související články:

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.