Kariérní poradci z Centra vzdělávání všem budou pomáhat v kavárnách

Brno, 29. října 2013 - Dvě brněnské kavárny se na dva dny promění v kariérní poradny. Centrum vzdělávání všem připravilo na 30. a 31. října pro širokou veřejnost akci Kariérní poradenství u kávy, kam si lidé mohou přijít popovídat s odborníky o směřování pracovní dráhy, o svých problémech a pracovních plánech.

ruce podane

Kariérní poradenství u kávy se odehraje ve středu 30. a čtvrtek 31. října v kavárně Práh ve Vaňkovce a v kavárně Atlas v sále B. Bakaly od 10 do 17 hodin.

„Do Centra vzdělávání všem se od zahájení činnosti v březnu dochází pravidelně radit na dvě stě padesát lidí. Chceme i ostatním, kteří třeba zatím nenašli odvahu, nabídnout možnost  probrat své pracovní obavy, strachy a plány v neformálním prostředí kaváren,“ říká vedoucí Centra vzdělávání všem Beáta Holá.

V obou kavárnách budou k dispozici zkušení kariérní poradci Centra vzdělávání všem. Lidé se mohou přijít poradit v nejrůznějších pracovních otázkách – od lepší přípravy na pohovory, seberozvoji skrze celoživotní vzdělávání, přes změnu zaměstnání až po start vlastního podnikání. Poradenství bude zdarma, na konzultaci se není potřeba předem objednávat. Kariérního poradce zájemci v kavárně najdou snadno – podle stolečku označeného nápisem Kariérní poradenství u kávy a modré květiny v klopě.

(red)


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN