IBM je pro studenty nejatraktivnějším zaměstnavatelem na jihu Moravy

Praha/Brno, 7. srpna 2013 – IBM zvítězila v Jihomoravském kraji v průzkumu „The Most Desired Company 2013“. Žebříček sestavila společnost AIESEC na základě odpovědí  více než 300 studentů a studentek brněnských vysokých škol.

programator thumb

IBM v Brně provozuje „Delivery Centre CE Brno“ od roku 2001. Stovky profesionálů desítek národností zde poskytují služby strategického outsourcingu, zejména vzdálenou podporu serverů a aplikací, síťových služeb a podporu koncových klientů. Centrum má více než 800 zákazníků z celého světa, od předních světových bank a telefonních operátorů až po farmaceutické firmy, kterým pomáhá efektivněji pracovat.

„The Most Desired Company“ je tradiční výzkum, který mapuje představy studentů vysokých škol o jejich budoucím zaměstnavateli. Pořádá jej už od roku 1994 organizace AIESEC ve spolupráci s výzkumnou agenturou NEXTUM a projektem Zaměstnavatel roku. Žebříček „The Most Desired Company“ poskytuje univerzitám a firmám cenný pohled do studentských preferencí a očekávání, zejména ohledně jejich budoucí kariéry. V dotazníku studenti volili mimo jiné nejlepší tři zaměstnavatele v Česku a letos poprvé také jednoho nejlepšího v rámci regionu, ve kterém studují. Celkem se výzkumu v březnu a dubnu tohoto roku zúčastnilo 2 077 studentů a studentek.

(red)


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN