Vaňhara radil na JIC brněnským startupům s podnikáním v USA

Brno, 19. července 2013 - Podnikatel John Vaňhara známý jako investor z pořadu Den D byl hostem akce Coffee Break na JIC (Jihomoravské inovační centrum). Na setkání s názvem „Jak uspět v největší ekonomice na světě?" přednášel pro více než padesát začínajících podnikatelů z Brna.

JohnVanhara na JIC250

Vaňhara odpovídal především na dotazy ohledně podmínek pro podnikání ve Spojených státech, účastníky ale zajímaly i začátky jeho firmy Shipito.

Úspěšný byznysmen například vysvětloval, proč se americkým investorům špatně jedná s českými firmami. „Většina firem tu různě machinuje s účetnictvím, řeknou vám, že jsou ziskoví, a v daňovém přiznání mají přitom minus tři sta tisíc ztrátu. Když se jich na to zeptáte, chtějí se osobně sejít a vysvětlit to, protože je to složitější, to ale investora nezajímá," uvedl Vaňhara. Zájem o účast na bezplatné přednášce byl takový, že po otevření registrace byla všechna místa obsazena během devíti minut.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF