Kancelář postavenou za jediný den představí Touax poprvé na veletrhu IBF

Praha/Brno, 16. dubna 2013 – Unikátní modulovou kancelář, kterou lze během několika málo hodin postavit takřka kdekoliv, předvede na veletrhu IBF společnost Touax. V české premiéře se tak představí originální řešení pro všechny firmy, které plánují expanzi a stavbu nových kanceláří nebo obchodních jednotek.

Touax kancelarsky modul

Vystavený showroom předvede na osmnácti metrech čtverečních ukázku kancelářské místnosti, mikrokuchyňky a nadstandardně zařízené toalety.

Zřejmě nejzajímavější stavební trend současnosti – modulová technologie – nebude chybět ani na Stavebních veletrzích v Brně. Unikátní modulové řešení pro stavbu kancelářských budov tu totiž vůbec poprvé představí společnost Touax. Výstavní modul ukáže nejen variabilitu provedení interiéru, ale i různé varianty designu fasády od tahokovu přes dřevo až po vláknocementové fasádní desky.

„Hlavní výhodou modulových staveb, ty kancelářské nevyjímaje, jsou nízké náklady a rychlost realizace. Oproti klasickým stavebním postupům je budova z modulů zhruba o třetinu levnější a několikanásobně rychleji postavená. Pro firmy to pak mimo jiné znamená rychlejší návrat vložené investice, protože čím dříve jste provozuschopní, tím dříve samozřejmě vyděláváte,“ říká obchodní ředitel Touaxu Albert Tošovský.

Modulovou stavbu lze přitom postavit v řádu dnů, maximálně týdnů. Například novou prodejnu obuvi v Pohořelicích u Brna zvládl Touax dokončit již za devět dnů. Díky korporátnímu designu navíc není na první pohled patrné, že je postavená z modulů. Ty lze přitom kdykoliv rozebrat a kompletní kancelář nebo provozovnu tak přestěhovat na jiné místo. „Vedení firmy to mimo jiné umožňuje mnohem flexibilněji reagovat na aktuální situaci na trhu. Zároveň si díky tomu nemusí zákazníci moduly přímo kupovat, ale můžou si je i dlouhodobě pronajmout,“ vysvětluje Tošovský.

Další informace nejen o modulových kancelářích získáte v showroomu společnosti Touax před pavilonem F na brněnském veletrhu IBF.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  7  8
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF