CzechInvest představí na Urbis Investu nový dotační program pro české podnikatele

Brno, 16. dubna 2013 - V týdnu od 23. do 27. dubna se v Brně uskuteční další ročník mezinárodního veletrhu Urbis Invest. Letos se zaměří na regionální inovační strategie a podporu podnikání. Právě tomuto tématu se bude věnovat konference agentury CzechInvest, která představí i nový program podpory z evropských fondů.

czech-invest-brno-bvv

Bezplatná konference Podpora podnikání a investic ze Strukturálních fondů – na přelomu programových období 2007-2013 a 2014-2020 Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest se koná 24. dubna 2013 v rámci doprovodného programu celého veletrhu.

„Zájemcům nabídneme zhodnocení Operačního programu Podnikání a Inovace, který letos končí, a představíme program podpory nový, který začne fungovat v roce 2014. Jeho hlavním cílem bude podpora inovací a růst konkurenceschopnosti,“ popsala akci mluvčí CzechInvestu Adéla Tomíčková. Z plánovaného Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK), budou moct podnikatelé žádat o dotace do roku 2020.

Na konferenci vedle dalších odborníků vystoupí také ředitel sekce fondů EU Ministerstva průmyslu a obchodu ČR Petr Očko, který je v současné době zároveň pověřen řízením agentury CzechInvest. Záštitu nad konferencí převzal ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba.

Více o konferenci se dozvíte zde. Cílem mezinárodního veletrhu investičních příležitostí Urbis Invest je propagace investičních příležitostí v jednotlivých krajích, prezentovat se mohou ale i regiony a města. Vedle podpory podnikání se letošní Urbis Invest zaměří také na péči o památky v majetku měst a obcí, ochranu životního prostředí, podnikatelské nemovitosti (brownfieldy, průmyslové zóny apod.) a regionální inovační strategie.

Společný stánek agentury CzechInvest a Ministerstva průmyslu a obchodu najdete v pavilonu P. Kromě domácích hostů se na veletrhu představí i nabídky ze sousedního Slovenska a Polska. V loňském roce prošlo branami brněnského výstaviště v době veletrhu více než 60 tisíc zájemců.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  7  8
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF