CzechInvest představí na Urbis Investu nový dotační program pro české podnikatele

Brno, 16. dubna 2013 - V týdnu od 23. do 27. dubna se v Brně uskuteční další ročník mezinárodního veletrhu Urbis Invest. Letos se zaměří na regionální inovační strategie a podporu podnikání. Právě tomuto tématu se bude věnovat konference agentury CzechInvest, která představí i nový program podpory z evropských fondů.

czech-invest-brno-bvv

Bezplatná konference Podpora podnikání a investic ze Strukturálních fondů – na přelomu programových období 2007-2013 a 2014-2020 Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest se koná 24. dubna 2013 v rámci doprovodného programu celého veletrhu.

„Zájemcům nabídneme zhodnocení Operačního programu Podnikání a Inovace, který letos končí, a představíme program podpory nový, který začne fungovat v roce 2014. Jeho hlavním cílem bude podpora inovací a růst konkurenceschopnosti,“ popsala akci mluvčí CzechInvestu Adéla Tomíčková. Z plánovaného Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK), budou moct podnikatelé žádat o dotace do roku 2020.

Na konferenci vedle dalších odborníků vystoupí také ředitel sekce fondů EU Ministerstva průmyslu a obchodu ČR Petr Očko, který je v současné době zároveň pověřen řízením agentury CzechInvest. Záštitu nad konferencí převzal ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba.

Více o konferenci se dozvíte zde. Cílem mezinárodního veletrhu investičních příležitostí Urbis Invest je propagace investičních příležitostí v jednotlivých krajích, prezentovat se mohou ale i regiony a města. Vedle podpory podnikání se letošní Urbis Invest zaměří také na péči o památky v majetku měst a obcí, ochranu životního prostředí, podnikatelské nemovitosti (brownfieldy, průmyslové zóny apod.) a regionální inovační strategie.

Společný stánek agentury CzechInvest a Ministerstva průmyslu a obchodu najdete v pavilonu P. Kromě domácích hostů se na veletrhu představí i nabídky ze sousedního Slovenska a Polska. V loňském roce prošlo branami brněnského výstaviště v době veletrhu více než 60 tisíc zájemců.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN