H-Park oživí trh komerčních nemovitostí v Brně

Brno, 1. února 2013 - Komerční centrum H-Park Heršpice, které roste od listopadu 2012 v ulici Heršpická na jihu Brna, oživí trh komerčních nemovitostí v jihomoravské metropoli. S tímto cílem zahájila výstavbu společnost Raiffeisen - Leasing prostřednictvím své dceřiné firmy RLRE Carina Property s.r.o.

H-Park-vizualizace

„Nechtěli jsme stavět na periferii, proto jsme vybrali lokalitu, která se nachází blízko centra, a je tedy velmi atraktivní jak pro nájemce, tak pro spotřebitele. Jsem si jist, že H-Park bude pro Brno i v době napjatých rozpočtů přesně tím, co potřebuje. Po kvalitních komerčních prostorech je tu stále poptávka,“ řekl jednatel společnosti Raiffeisen - Leasingu Alois Lanegger.

H-Park Heršpice Brno nabídne k pronájmu cca 8 tisíc metrů čtverečních atraktivní plochy nedaleko centra a zároveň v blízkosti dálnice D1. Prostory budou sloužit pro komerční účely, tj. vzniknou v nich obchody, kanceláře a sklady. Kromě maloobchodních a velkoobchodních prodejen jsou vhodnými kandidáty na umístění například autosalon či vzorkovny.
Zájemci o pronájem si mohou vybírat komerční plochy od 350 metrů čtverečních. „O tyto prostory je velký zájem. Přibližně polovinu se již podařilo pronajmout a velká část zbylých ploch se k pronájmu blíží,“ dodává Alois Lanegger. Podrobnější informace o projektu jsou umístěny na www.h-parkbrno.cz.

První fáze projektu by měla být dokončena už na jaře. Raiffeisen - Leasing do budoucna počítá s rozšířením výstavby v rámci další fáze projektu.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN