H-Park oživí trh komerčních nemovitostí v Brně

H-Park-vizualizaceBrno, 1. února 2013 - Komerční centrum H-Park Heršpice, které roste od listopadu 2012 v ulici Heršpická na jihu Brna, oživí trh komerčních nemovitostí v jihomoravské metropoli. S tímto cílem zahájila výstavbu společnost Raiffeisen - Leasing prostřednictvím své dceřiné firmy RLRE Carina Property s.r.o.

„Nechtěli jsme stavět na periferii, proto jsme vybrali lokalitu, která se nachází blízko centra, a je tedy velmi atraktivní jak pro nájemce, tak pro spotřebitele. Jsem si jist, že H-Park bude pro Brno i v době napjatých rozpočtů přesně tím, co potřebuje. Po kvalitních komerčních prostorech je tu stále poptávka,“ řekl jednatel společnosti Raiffeisen - Leasingu Alois Lanegger.

H-Park Heršpice Brno nabídne k pronájmu cca 8 tisíc metrů čtverečních atraktivní plochy nedaleko centra a zároveň v blízkosti dálnice D1. Prostory budou sloužit pro komerční účely, tj. vzniknou v nich obchody, kanceláře a sklady. Kromě maloobchodních a velkoobchodních prodejen jsou vhodnými kandidáty na umístění například autosalon či vzorkovny.
Zájemci o pronájem si mohou vybírat komerční plochy od 350 metrů čtverečních. „O tyto prostory je velký zájem. Přibližně polovinu se již podařilo pronajmout a velká část zbylých ploch se k pronájmu blíží,“ dodává Alois Lanegger. Podrobnější informace o projektu jsou umístěny na www.h-parkbrno.cz.

První fáze projektu by měla být dokončena už na jaře. Raiffeisen - Leasing do budoucna počítá s rozšířením výstavby v rámci další fáze projektu.


Související články:

Veletrhy, konference a semináře

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN