V Heršpicích zahájena výstavba H-Parku, nabídne 8 tisíc metrů komerčních prostor

Brno, 20. listopadu 2012 - V Brně se rozjíždí výstavba nových prostor pro komerční využití. Po letech dominantního postavení jediného developera přichází na trh konkurence. Developer Raiffeisen - Leasing Real Estate, prostřednictvím své dceřiné společnosti RLRE Carina Property s.r.o., zahájil výstavbu projektu H-Park Heršpice Brno.

vystavba-h-parku-brno-herspice

Projekt o podlažní ploše cca 8 tisíc metrů čtverečních nabídne mix obchodních, kancelářských a skladových ploch k pronájmu.

Pronájem zajišťuje tým průmyslových nemovitostí z poradenské společnosti Cushman & Wakefield.  Zájemcům o pronájem jsou k dispozici komerční plochy od 350 metrů čtverečních v atraktivní lokalitě, která se nachází na okraji centra města poblíž kancelářských komplexů a v sousedství komerční zóny v Heršpické ulici.

„Brněnský trh má v rámci České republiky unikátní pozici. Poptávka po pronájmu komerčních nemovitostí je zde dlouhodobě vysoká. Přitom schází dostatek kvalitních nových projektů, kam by případní zájemci své provozovny umístili. Vítáme tedy novou výstavbu,“ říká Jiří Kristek, vedoucí pronájmu nákupních parků v rámci průmyslového oddělení společnosti Cushman & Wakefield.

„Společnost Raiffeisen - Leasing Real Estate může nabídnout zajímavou alternativu pro nájemce, kteří nechtějí odejít do komerčních parků na okraji Brna a upřednostňují spíše prostory v dosahu městského centra a s dobrou viditelností,“ dodává Kristek.

„Lokalitu projektu H-Park Heršpice Brno jsme stabilizovali, získali veškerá povolení a první nájemce. Nyní rozjíždíme výstavbu první fáze, jejíž dokončení se plánuje na duben 2013. Plochy jsou vhodné například pro umístění autosalonu, vzorkovny, maloobchodní či velkoobchodní prodejny,“ říká Hynek Stupák, development manager společnosti Raiffeisen - Leasing Real Estate. Do budoucna developer plánuje rozšíření projektu o druhou a třetí fázi.

Zdroj a foto: Cushman & Wakefield


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...