AVG Technologies bojuje o titul Firma roku

Brno, 16. října 2012 - Společnost AVG Technologies, poskytovatel internetové a mobilní bezpečnosti pro 128 miliónů aktivních uživatelů, se utká v celostátním finále prestižní soutěže Firma roku. Firma roku je uznávanou soutěží – každý rok se jí účastní stovky společností, z nichž vzejdou finalisté jednotlivých krajských kol. Vítězové těchto kol se utkají v celorepublikovém finále dne 4. prosince. AVG je letošním vítězem Jihomoravského kola.

AVG-jde-do-finale-firma-roku

„Naše společnost má za sebou úspěšný rok – vstoupila na newyorskou burzu, byla jmenována Nejobdivovanější IT firmou v České republice a před měsícem představila i novou produktovou řadu AVG 2013,“ říká Miriam Madrová, senior PR manažerka AVG pro ČR a SR (na fotografii vlevo), která společnost zastupovala na krajském klání. "Jsme rádi, že jsou tyto výsledky oceněny i v rámci business komunity České republiky postupem do republikového finále soutěže Firma roku,“ doplnila Madrová.

Společnost AVG má kořeny v Brně, kde má dodnes jedno ze svých technologických center – velmi úspěšnou antivirovou laboratoř.

Zdroj a foto: AVG


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN