AVG Technologies bojuje o titul Firma roku

Brno, 16. října 2012 - Společnost AVG Technologies, poskytovatel internetové a mobilní bezpečnosti pro 128 miliónů aktivních uživatelů, se utká v celostátním finále prestižní soutěže Firma roku. Firma roku je uznávanou soutěží – každý rok se jí účastní stovky společností, z nichž vzejdou finalisté jednotlivých krajských kol. Vítězové těchto kol se utkají v celorepublikovém finále dne 4. prosince. AVG je letošním vítězem Jihomoravského kola.

AVG-jde-do-finale-firma-roku

„Naše společnost má za sebou úspěšný rok – vstoupila na newyorskou burzu, byla jmenována Nejobdivovanější IT firmou v České republice a před měsícem představila i novou produktovou řadu AVG 2013,“ říká Miriam Madrová, senior PR manažerka AVG pro ČR a SR (na fotografii vlevo), která společnost zastupovala na krajském klání. "Jsme rádi, že jsou tyto výsledky oceněny i v rámci business komunity České republiky postupem do republikového finále soutěže Firma roku,“ doplnila Madrová.

Společnost AVG má kořeny v Brně, kde má dodnes jedno ze svých technologických center – velmi úspěšnou antivirovou laboratoř.

Zdroj a foto: AVG


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...