Zisk Student Agency loni překročil 100 milionů korun
Brno, 6. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Dopravní firma Student Agency podnikatele Radima Jančury v roce 2011 podle prvních odhadů vydělala před zdaněním 105 až 107 milionů korun. V pátek to potvrdil marketingový manažer firmy Aleš Ondrůj. Celkový obrat firmy dosáhl zhruba 5,5 miliardy korun, což je meziročně o zhruba miliardu více. "Tento obrat jsme měli v plánu, podařilo se nám jej naplnit," uvedl Ondrůj. Obrat z hlavních činností, tedy z dopravy a cestování, činí téměř pět miliard korun, zbytek tvoří například pronájmy apod.
"Největší podíl na obratu měl tradičně prodej letenek, naopak nejvíce se meziročně navyšoval obrat tvořený projektem Dovolená.cz, ten šel nahoru o stovky milionů korun," nastínil Ondrůj.
Letošní obrat Student Agency z hlavních činností by měl být podle Ondrůje vyšší zhruba o 300 až 400 milionů korun. Firma také plánuje přijímat další zaměstnance. Před rokem jich měla přes 900, nyní je to 1379. "Rozvíjejí se především naše vlakové projekty a Dovolená.cz, předpokládáme, že především díky nim se počet zaměstnanců letos zvedne o dalších zhruba 150 lidí," uvedl manažer.
RegioJet vstoupil na český železniční trh loni v září, vlaky IC RegioJet jezdí na trase Havířov – Ostrava – Praha. Za první tři měsíce přepravil 105 000 lidí. Společnost chce od letošního roku převážet cestující i na Slovensku, a to na trati mezi Bratislavou, Dunajskou Stredou a Komárnem.
|

- Dámské chytré hodinky: Stylové výběry
- HUAWEI chytré hodinky: Průlom v oblasti zdraví a wellness
- Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Dámské chytré hodinky: Stylové výběry
Ženy potřebují ve svých chytrých hodinkách styl i výkon. Některé mají pouze funkce, které zvyšují výkon, ale nevypadají vůbec dobře. Jiné mohou mít lepší estetiku, ale nepomáhají ženám v jejich každodenních činnostech a aktivitách. Měli byste najít chytré hodinky jako Huawei Watch Fit4 Pro, které mají sílu pomáhat vám v úkolech a přidat vám styl, bez ohledu na to, jaký druh šatníku nosíte. Zde...Exkluzivní partner sekce


Veletrhy, konference a semináře
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 |

