Brno má své první Tesco Extra, otevře již zítra

Brno, 22. listopadu 2011 – První brněnské Tesco Extra bude po rozsáhlé rekonstrukci původního hypermarketu slavnostně otevřeno v Brně-Heršpicích ve středu, 23. listopadu. Na zákazníky čeká výrazně širší sortiment zboží. Novinkou je nabídka specializovaných služeb zahrnujících optiku, obchod s telekomunikačními službami, foto kiosek a později také lékárnu. Malí i velcí návštěvníci se navíc budou moci nechat okouzlit speciálním zábavným programem, který vyvrcholí 4. prosince Mikulášskou přehlídkou.

tesco-Logo

„Výjimečný koncept obchodu v obchodě si již za dobu svého fungování získal přízeň zákazníků, a tak věříme, že i Brňané ocení nový, pohodlný způsob nakupování, který tento formát nabízí,“ říká Miloslav Viktorin, ředitel Tesco Extra v Brně-Heršpicích. Zákazníky čeká nové uspořádání prodejní plochy a modernější vzhled všech oddělení; nové jsou chladicí vitríny, pece či speciální zařízení pro prezentaci zboží.

Nové Tesco Extra charakterizuje zejména koncept služeb pod jednou střechou. V optice přímo na ploše obchodu tak zájemcům odborníci vyšetří a změří zrak, zákazníci si zároveň budou moci vybrat z nepřeberného množství dioptrických skel, obrouček zvučných značek i dalšího doplňkového sortimentu. Vyškolení specialisté přivítají zákazníky i v prodejně telekomunikačních potřeb a doplňků, kde na zákazníky čeká především široká nabídka mobilních telefonů. V lékárně, která bude otevřena později, zákazníci naleznou úplný sortiment léků na recept i dalších volně prodejných zdravotnických přípravků. K dispozici jim budou zkušení a odborně vzdělaní lékárníci.

V oddělení potravin se výrazně rozšíří sortiment čerstvých lahůdek, uzenin, sýrů i ryb. „Zákazníkům nabídneme osm druhů živých a přes 40 druhů chlazených ryb,“ zdůrazňuje Miloslav Viktorin. Nově se představí také pult s teplým občerstvením a grilem. V úseku pečiva je pro zákazníky připravena pekárna, která bude denně nabízet vedle vlastního čerstvého pečiva také na osm desítek rozpeků. V sortimentní nabídce nebudou chybět ani výrobky od lokálních dodavatelů, ať už se jedná o oblíbené pečivo brněnských pekáren, lokálních pivovarů či místních dodavatelů lahůdek.

Na děti v obchodě čeká mimořádná nabídka hraček, maminky zase určitě uvítají komplexní sortiment pro kojence. Do obchodu mohou lidé vyrazit i za módou. V oddělení oděvů, které se v průběhu rekonstrukce proměnilo v moderní butik se zkušebními kabinkami, zákazníci budou moci vybírat z oblíbených značek F&F nebo Cherokee. Inovací prošla i oddělení kosmetiky, elektra a potřeb pro mazlíčky. V pokladní zóně jsou kromě standardních pokladních boxů pro zákazníky připraveny i pokladny samoobslužné, jejichž obliba stále stoupá.  O zákazníky se bude v nepřetržitém provozu starat přibližně 200 zaměstnanců.

Brněnský obchod vstupuje do rodiny obchodů Tesco Extra jako šestý v pořadí. První tři obchody byly otevřeny vloni v Plzni na Rokycanské a Borských Polích a v pražském Edenu. Od letošního června nakupují v Tescu Extra také v Ostravě-Hrabové a na pražské Skalce.

(red)


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN