Anketa Brno TOP 100: Kdo hýbe Brnem?

Brno, 21. června 2011 - Na úspěšnou anketu Brno TOP 100, pořádanou časopisem Brno Business (vydavatelství CCB), letos navázal další ročník. „Výsledky ankety Brno TOP 100 jsou zajímavým ukazatelem toho, jak obyvatelé města vnímají sebe samé, jaké osobnosti a společnosti považují za důležité pro ekonomický, politický, společenský, sociální, kulturní i sportovní život Brna,“ uvedl Ing. Tomáš Večeřa, ředitel vydavatelství CCB.

 

top2011

„Naši anketu chápeme jako příležitost ke zvýraznění obecného povědomí o podnikatelské a obchodní činnosti v Brně a okolí, ke zvýšení prestiže regionálních firem. Současně chceme veřejnosti představit významné brněnské osobnosti, které se svou prací podílejí na významu, rozvoji, dobrém jméně a prosperitě našeho města,“ podotknul Večeřa.

„Věříme, že otevřenost ankety co nejširší čtenářské obci v úvodním kole i součet hlasů kandidátů z druhého kola přináší inspirativní výpověď o vnímání stavu na brněnské společenské i obchodní scéně,“ dodal Večeřa. 

top-2-2011

Vyhlášení výsledků ankety
Slavnostní vyhlášení výsledků devátého ročníku ankety Brno TOP 100 proběhlo 16. června v OREA Wellness hotelu Santon v Brně. Zde byly také vyhlášeny výsledky soutěže TOP MSP 2011 pořádané RHK Brno, která probíhala souběžně s anketou Brno TOP 100 a dala si za cíl zvolit nejlepší malý a střední podnik města Brna.

Oficiální program obohatilo vystoupení nejzábavnějšího neoklasického kvarteta v ČR Shadow Kvartet a populárního standup komika Lukáše Pavláska. O milé překvapení se postarala při losování z vizitek paní Eva Lavičková, která postoupila hlavní výhru k dalšímu losování a tím si získala obdiv všech přítomných.

Přehled všech úspěšných osobností a firem najdete na www.BrnoTOP100.cz nebo v top styl magazínu Brno Business 2/2011.

top100-3-2011

Pro zajímavost uvádíme, které z vítězných firem a osobností se letos v anketě Brno TOP 100 umístily poprvé.
Osobnosti: Jaroslav Dufek, Dušan Vitázek, Pavla Vitázková, Roman Vojtek, Denisa Kapitančíková, Lukáš Evžen Martinec, Pavel Žára, Aleš Zbořil, Jana Drápalová, Robert Kotzian, Petr Koukal a Petr Osolsobě.
Firmy: Kino Art, Nadace Veronica, BK Basketball Brno, s.r.o., Divadlo Polárka, Hnutí Duha, LIVINGSTONE s.r.o., ENBRA, a.s., Radio HEY a Jihomoravské inovační centrum.

Poděkování patří také partnerům slavnostního galavečera: Česká kancelář středoevropského regionu Centrope, oční klinika Neovize, Heineken – pivovar Starobrno, společnost Renomia, Kooperativa pojišťovna, společnost AEC, klenotnictví Hanák, OREA Wellness hotel Santon, Casino Mania, Winddecor, AIKON, Mostex import – export, Charme, Devoti Sailing, Nespresso, Domácí vinotéky, Roman Veselý – SAMMI, c

 

Kompletní výsledky můžete vidět na http://www.ibrno.cz/hlavni-strana-anketa-brno-top-100.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...