Do konce 1. kola ankety Brno TOP 100 zbývá poslední týden

Brno, 25. srpna 2016 – První kolo ankety Brno TOP 100, ve které již čtrnáctým rokem široká veřejnost volí své favority mezi nejvýznamnějšími brněnskými firmami, osobnostmi a organizacemi, se blíží ke konci. Hlasovat v prvním kole je možné pouze do 31. srpna. Zapojte se do konce srpna do hlasování a vyhrajte jednu z dvaceti zajímavých knížek!

brno top 100 anketa 2016

Kdo podle vás patří mezi nejvýznamnější hybatele brněnského dění? Kdo si zaslouží váš respekt a uznání? Které populární osobnosti, důležité firmy a vlivné organizace jsou vám nejsympatičtější? Na tyto otázky i letos odpoví anketa Brno TOP 100, jejíž čtrnáctý ročník je v plném proudu!

Anketa Brno TOP 100 je vyhlášena ve třech kategoriích: Osobnosti, Firmy a Organizace. Hlasovat v prvním kole ankety je možné pomocí elektronických anketních lístků zde. V každé kategorii můžete dát hlas až 100 kandidátům, které nominovala redakce. Nominovat můžete i vlastní kandidáty.

Do ankety jsou či mohou být zařazeny brněnské osobnosti či společnosti se sídlem v Brně, nebo zastoupení firem a organizací se sídlem mimo Brno, ale na Brněnsku působících. Společnosti nejsou posuzovány s ohledem na ekonomické ukazatele, ale zejména z hlediska svého působení ve veřejném životě. Anketa Brno TOP 100 je otevřena všem druhům právních subjektů.

Všichni hlasující v prvním kole, které potrvá do konce srpna, budou zařazeni do slosování o 20 zajímavých knížek!


Související články: