Anketa Brno TOP 100 vstoupila do druhého kola

Brno, 17. května 2011 - Časopis Brno Business letos pořádá již 9. ročník ankety Brno TOP 100. Anketa probíhající pod záštitou primátora města Brna odráží aktuální situaci v našem městě a zároveň to, jaké osobnosti a firmy hýbou Brnem. Výsledky ankety jsou bezesporu zajímavým ukazatelem toho, jaké osobnosti a společnosti považují obyvatelé Brna za důležité pro ekonomický, politický, společenský, sociální, kulturní i sportovní život města. 

 

obr-top100-clanek

Úvodní kolo ankety bylo otevřeno široké veřejnosti – čtenářům časopisu Brno Business a návštěvníkům portálů www.ibrno.cz a www.brnotop100.cz. Účastníci ankety hlasovali pro své kandidáty v kategoriích Osobnosti a Firmy. Do druhého kola postoupilo 250 kandidátů z každé kategorie s největším počtem hlasů, mezi nimiž byli i loňští vítězové ankety. Nyní budou hlasovat pro své favority z obou kategorií. Součtem jejich hlasování vznikne konečný výsledek ankety. Výsledky pak budou vyhlášeny na slavnostním galavečeru,  který proběhne 16. června v  prostorách OREA Wellness Hotelu Santon.

kolo

Výherce se projede na skládacím kole!
Všichni hlasující v prvním kole ankety byli zařazeni do slosování o zajímavé ceny. Čtyři z devíti výherců celkového slosování se osobně dostavili do vydavatelství CCB, aby zkusili své štěstí – kdo se bude s větrem o závod projíždět na novém kole? Skládací kolo Dahon Vitesse D7 věnovala do soutěže společnost AZUB. Šťastnou výherkyní se stala paní Olga A. z Uherského Hradiště. Pro ostatní výherce byly připraveny hodnotné ceny (vstupenky do aquaparku, meteostanice, antivirový program a další), které si odnesli pan Vladimír Š., Lenka H. a zástupce paní Jaroslavy P.
Všem výhercům ještě jednou gratulujeme.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...