Město plánuje opravy Waldorfské školy Brno i v Mateřské školy Veslařská

Brno, 12. června 2023 - Ještě letos by se měla uskutečnit rekonstrukce sociálních zařízení v pavilonu B a vestibulu Waldorfské školy Brno a druhá etapa sanačních prací v Mateřské škole Veslařská. Brněnští radní nyní doporučili zastupitelům schválit rozpočtová opatření nutná pro uskutečnění prací.

deti skolka hra

Waldorfská škola Brno na Plovdivské se dlouhodobě potýká se špatným stavem sociálních zařízení v prostorách pavilonu B a vestibulu. „Konkrétně se jedná o prostory pronajímané Středisku volného času Lužánky, pobočce Lata. Nutnou rekonstrukci budeme hradit z fondů na udržování škol. Celkově půjde o projekt v předpokládané hodnotě 4,5 milionu korun. Do této části budovy se zavede teplá voda, výměnou projdou také odpady, elektroinstalace, radiátory a osvětlení. Práce by měly začít už na podzim letošního roku,“ vysvětlila radní pro oblast školství Irena Matonohová.

Z rezerv pro mateřské školy Odboru školství a mládeže bude hrazena sanace v Mateřské škole Veslařská. V druhé etapě bude provedena sanace uvnitř kuchyně, a to včetně opravy zdiva, injektáže, zhotovení nové omítky a výmalby. Nutné opravy mají předpokládanou hodnotu 500 tisíc korun.

Zdroj: TIS MMB


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...