MČ Královo Pole opraví přes prázdniny školku na Chodské

Brno, 9. července 2013 - V mateřské škole na Chodské v Králově Poli začala plánovaná regenerace. Hlavní část prací proběhne během právě začínajících letních prázdnin.

skolka-ms-chodska-kralovo-pole-rekonstrukce

„Ve školce budou vyměněna okna a bude zateplena. Budova dostane nový střešní plášť, který bude rovněž zateplen. Proběhne rekonstrukce školní kuchyně a její sladění s hygienickými předpisy. Obezděním závětří vznikne místnost s možností využití například jako výtvarná dílna,“ uvedla Olga Pelcová z Úřadu městské části Brno-Královo Pole

V plánu jsou také zahradní úpravy kolem školky, během nichž. bude provedena nová výsadba, opraven bazén, instalovány nové herní prvky či vybavena zahrada novým mobiliářem. Vzhledem k organizaci školního roku jsou práce naplánovány do tří etap tak, aby byl co nejméně narušen provoz školky. Z důvodu prací školka nebude zajišťovat prázdninový provoz.

Vizualizace: BPI Group


Související články:

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.