První kolo ankety Brno TOP 100 odstartováno!

Brno, 4. června 2013 - Kdo podle veřejnosti patří mezi „top sto“ nejvýznamnějších hybatelů brněnského dění v letošním roce? Na tyto otázky odpoví anketa Brno TOP 100, jejíž jedenáctý ročník právě nyní vyhlašuje časopis Brno Business & Style!

top100-2012

Jedenáctý ročník Ankety Brno TOP 100 je vyhlášen ve třech kategoriích: Osobnosti, Firmy a Organizace. Hlasovat v prvním kole ankety, které právě odstartovalo, je možné pomocí elektronických anketních lístků zde. V každé kategorii můžete dát hlas až 100 kandidátům.

Nominujte i vaši společnost!
Do prvního kola letošního ročníku ankety sice automaticky postoupili loňští vítězové, ovšem konečným pořadím prvního kola mohou jako každým rokem zahýbat další kandidáti, které může nominovat široká veřejnost.

V jednotlivých kategoriích může veřejnost na konci hlasovacích formulářů navrhnout jednoho či více favoritů, kteří nejsou uvedeni v hlasovacích lístcích, a kteří si podle veřejnosti zaslouží postup do druhého kola ankety.

Do ankety mohou být zařazeny brněnské osobnosti či společnosti se sídlem v Brně, nebo zastoupení firem a organizací se sídlem mimo Brno, ale na Brněnsku působících. Společnosti nejsou posuzovány s ohledem na ekonomické ukazatele, ale zejména z hlediska svého působení ve veřejném životě. Anketa Brno TOP 100 je otevřena všem druhům právních subjektů.

Hlasovat či nominovat nové kandidáty v prvním kole ankety můžete do 31. srpna 2013.

Do druhého kola postupuje v každé kategorii 200 kandidátů s největším počtem hlasů či nominací od veřejnosti. Ve druhém kole budou hlasovat pouze vítězové prvního kola ankety. Součtem jejich hlasování pak vznikne konečný výsledek ankety. Z druhého kola tak vzejde v každé kategorii stovka vítězů letošního ročníku ankety.

Výsledky jedenáctého ročníku ankety Brno TOP 100 budou vyhlášeny na slavnostním galavečeru, který se uskuteční v říjnu letošního roku prostorách AZ Tower. Zároveň budou zveřejněny v časopise Brno Business & Style 10/2013.

Více na www.BrnoTOP100.cz


Související články:
honor 50

Tipy pro péči o váš smartphone

Mnoho lidí považuje mobilní telefon za jeden ze svých nejcennějších věcí. Obsahuje stovky vzpomínek, včetně fotografií, kontaktů, zpráv a dokonce i videí. Je proto důležité vědět, jak se o naše telefony starat, aby vydržely co nejdéle. Smartphony vydrží v průměru dva až tři roky, ale pokud se o ně správně staráte, mohou žít déle. Svůj smartphone můžete chránit před poškozením a smrtí dříve, ne...