První kolo ankety Brno TOP 100 končí již příští týden!

Brno, 24. července 2012 - Které osobnosti, firmy a organizace hýbou jihomoravskou metropolí? Na to odpoví anketa Brno TOP 100, pořádaná časopisem Brno Business & Style. Poslední možnost navrhnout kandidáty do prvního kola ankety má nejširší veřejnost do 31. července.

top100-2012

Do ankety mohou být zařazeny společnosti se sídlem v Brně, nebo zastoupení firem a organizací se sídlem mimo Brno, ale na Brněnsku působících. Navržené společnosti nebudou posuzovány s ohledem na ekonomické ukazatele, ale zejména z hlediska svého působení ve veřejném životě. Kategorie je otevřena všem druhům právních subjektů.

Anketa Brno TOP 100 si klade za cíl vybrat a ocenit sto výjimečných osobností, organizací a firem. Snaží se tak podpořit a zviditelnit vynikající osobnosti, které se svojí prací významně podílejí na kvalitě života v Brně a které prezentují naše město v rámci celé České republiky. Současně je cílem ankety zvýraznit povědomí o podnikatelské činnosti v Brně a jeho okolí a zvýšit prestiž firem a podniků působících na Brněnsku.

Výsledky desátého ročníku ankety Brno TOP 100 budou vyhlášeny na slavnostním galavečeru, který se uskuteční říjnu letošního roku v Městském divadle Brno. Zároveň budou zveřejněny v časopise Brno Business & Style 3/2012. Podrobnosti o hlasování v anketě naleznete zde.

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...