Policisté zklidňovali situaci na brněnském magistrátě kvůli nefunkčnímu registru

Brno, 24. července 2012 (MEDIAFAX) - Asistenci městské policie si v úterý vyžádala vyostřená situace na brněnském magistrátě, kde se lidé kvůli nefunkčnímu registru vozidel hádali s úředníky. Uvedla to mluvčí brněnských strážníků Denisa Kapitančiková.

Auto-osobni-octavia-jedouci-KT

"O pomoc nás požádali pracovníci magistrátu z oddělení registru vozidel, a proto jsme do Kounicovy ulice vyslali strážníky ke zklidněné vyhrocené situace z důvodu nefunkčnosti systému," uvedla Kapitančiková. Podle ní se klienti hádali s úředníky. "Situaci budeme monitorovat do ukončení úředních hodin," dodala.

"Registr oproti včerejšku dnes nefungoval vůbec. Nevydali jsme žádná pořadová čísla, neboť nám zůstala ještě nějaká ze včerejška. Situace vygradovala natolik, že jsme povolali městskou policii," řekla vedoucí tiskového oddělení brněnského magistrátu Soňa Haluzová.

Ministerstvo dopravy spustilo Centrální registr vozidel 9. července, avšak provází jej neustálé problémy.

Lenka Horáková, ilustrační foto: Kryštof Turek

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...