Koupaliště Dobrák nachystalo pro děti novinky, jednou je nafukovací bludiště

Brno, 29. května 2012 (MEDIAFAX) - Většina brněnských koupališt otevře počátkem června. Na Den dětí mohou návštěvníci zavítat do areálu Koupaliště Dobrák, které přichystalo pro nejmenší návštěvníky překvapení v podobě nových atrakcí, informovala v úterý Veronika Martincová ze správy koupaliště. "Kromě nového nafukovacího bludiště máme také nový skákací hrad nebo vláček a mnoho dalších prolézaček," vyjmenovala novinky Martincová.

koupaliste-dobrovskeho-brno

Podle ní koupaliště otevře v pátek a nabídne dva bazény a jedno brouzdaliště. "Třetí bazén musíme nechat kvůli jeho stavu uzavřený," dodala Martincová s tím, že pro děti bude opět fungovat fun park plný atrakcí. Právě kvůli němu mají děti do 12 let vyšší vstupné než dospělí. "Zaplatí 85 korun, zatímco všichni starší 12 let dají 50 korun. Dospělí mají do zábavního parku přístup, ale na atrakce kvůli jejich nosnosti nemohou," vysvětlila Martincová. Jak dodala, otevírací doba bude od půl desáté do devíti.

Koupaliště Královo Pole zahájí sezonu také v pátek 1. června. Otevřeno bude mít od devíti do devíti. V červenci a srpnu bude pro pátek a sobotu otevírací doba o hodinu delší. Děti od tří do 15 let mají vstupné od 30 a dospělí od 40 korun podle doby jejich návštěvy.

Venkovní areál Kraví Hora, kam veřejnost může od 1. června, nabídne dětem a seniorům celodenní vstupné za 50 korun a dospělým za 90. Děti do šesti let mají vstup zdarma. Otevírací doba je od devíti do 19 hodin.

Lenka Horáková, ilustrační foto: Kryštof Turek

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...