V Brně se uskutečnil V.I.P. Glamour večer

Brno, 3. srpna 2011 - Během prázdnin vylidněné Brno obvykle společenskými večírky nežije. V.I.P. Glamour večer, který se uskutečnil ve středu 27. července v prostorách POSH na Orlí 17 byl výjimkou a rozhodně stál za zhlédnutí. Hosté byli odměněni pohledem na zrekonstruované prostory minoritského kláštera ze 13. století, kde v samém srdci Brna na 600 metrech čtverečních najdou dámy i pánové modely, obuv i doplňky proslulých světových návrhářů.

VIP_Glamour_vecer1_250

Slavnostní večer zahájila zpěvem Alena Knoflíčková, absolventka JAMU. Pak se již hosté nechali strhnout téměř hodinovou módní přehlídkou luxusních modelů světových značek.

V beauty salonu byla připravena malá ochutnávka služeb včetně kosmetického a kadeřnického poradenství. Na ty, co utráceli, čekalo slosování účtenek. A ceny opravdu stály za to.

VIP_Glamour_vecer600
Na cestu domů rozdávaly usměvavé hostesky taštičky s dárky, hodnotnými dárkovými vouchery a růží pro každou dámu.

A protože se celý večer bylo na co dívat, dění natáčel i štáb pořadu Móda - Extravagance - Manýry. Ti z vás, kteří jste byli na dovolené a nemohli jste pozvání přijmout, budete mít možnost alespoň nadechnout atmosféru večera v následujícím díle tohoto pořadu ČT.

red


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...