Elite Model Look bude v Brně hledat dívky pro světová přehlídková mola

Brno, 5. května 2011 (MEDIAFAX) - Prestižní modelingová agentura Elite Model Look se bude v sobotu snažit v Brně najít nové tváře dívek pro světová přehlídková mola. Pro svůj casting si vybrala prostředí zábavního centra Olympia, řekla mluvčí střediska Adriana Zámečníková.

modelka01-250

"Casting pro českou část mezinárodní soutěže Elite Model Look začne v sobotu tři hodiny po poledni," řekla Zámečníková. Soutěžící dívky od třinácti do dvaadvaceti let podle ní po mole provede úspěšná modelka Simona Krainová.

Každá dívka se během výběru účastní i osobního pohovoru s agenturními profesionály. Vybrané modelky pak postoupí do národního semifinále, které se uskuteční v červnu v Praze. Z něj vzejde deset finalistek, jež se pak v září utkají o vítězství a lukrativní smlouvy.

Do soutěže se mohou přihlásit všechny dívky ve věku 13 - 22 let s výškou nad 170 centimetrů. Úspěšné finalistky se podle pořadatelů stávají často hvězdami modelingu. "Je proto nutné, aby slečny ovládaly alespoň základy angličtiny a nepostrádaly zdravé sebevědomí," připomněla Zámečníková.

Soutěž Elite Model Look objevila během doby řadu tváří později známých z titulních stránek světových módních časopisů. Pomohla odstartovat kariéry takových modelingových hvězd, jako jsou Gisele Bündchen, Alessandra Ambrossiová, Petra Němcová, Denisa Dvořáková, Linda Vojtová nebo Hana Jiříčková. V devadesátých letech, když se soutěž ještě jmenovala The Look Of The Year, se staly jejími vítězkami supermodelky jako Cindy Crawfordová, Karen Mulderová, Tatjana Patitzová, Linda Evangelista nebo Stephanie Seymourová.

Jiří Nováček

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...